Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix 2010-05-15

Dolnośląskie Młodzieżowe Grand Prix

DK Atrium Legnica 2010-05-15
Tempo gry: P'15
Arbiter: Piotr Kowalak

Wyniki - runda 7


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank. Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 II+ Lascar, Radosława 1519 6.0 20.00 28.50 6 24.0
2 III Wieclaw, Paweł 1600 5.5 23.50 32.00 5 26.0
3 IV Jakubowski, Wojciech 1400 5.5 20.50 29.00 5 21.5
4 III Szaynowski, Maciej 1600 5.0 23.00 29.50 5 21.0
5 II ŻerebeckI, Dawid 1699 5.0 22.50 31.50 5 22.0
6 III Mydłowski, Przemysław 1600 5.0 22.50 30.50 4 23.5
7 II Krawiec, Grzegorz 1800 5.0 21.50 30.00 5 21.0
8 II Małecki, Mateusz 1308 5.0 19.50 27.00 5 17.0
9 II Bebel, Agnieszka 1600 5.0 18.00 26.00 5 20.0
10 III Jankowiak, Piotr 1600 4.5 22.00 30.00 4 20.5
11 III Karykowska, Ania 1400 4.5 19.50 26.00 4 17.0
12 III Płóciennik, Jakub 1600 4.5 19.00 25.50 3 19.0
13 III Pulikowski, Damian 1600 4.0 21.00 29.50 4 17.0
14 III Czyzewski, Michał 1600 4.0 21.00 27.50 4 18.0
15 II Lascar, Elena 1600 4.0 19.50 26.00 4 16.0
16 III Maciak, Gabriela 1400 4.0 19.50 25.00 3 17.5
17 IV Skurzynski, Grzegorz 1400 4.0 18.50 25.00 4 14.0
18   Mietus, Wojtek 1000 4.0 16.00 23.00 4 14.0
19 II Sernecki, Franciszek 1800 4.0 15.00 22.00 4 12.0
20 IV Mazur, Kacper 1400 4.0 14.00 19.50 4 13.0
21 III Karykowski, Dominik 1600 3.5 22.50 30.50 3 19.0
22 III Dryja, Szymon 1600 3.5 18.00 25.50 3 14.5
23 IV Małecki, Kacper 1400 3.5 17.50 24.50 3 14.5
24 III Jankowiak, Tomasz 1600 3.0 22.00 29.50 3 15.0
25 IV Rowgiejsza, Olaf 1400 3.0 20.00 28.50 3 14.0
26 III Mikusinski, Jakub 1600 3.0 18.50 26.00 3 16.0
27 IV Mendel, Przemysław 1400 3.0 16.00 23.50 2 12.0
28   Sikorski, Kacper 1000 3.0 15.50 21.50 2 12.0
29 IV Włodarska, Ewa 1250 3.0 15.50 21.00 3 11.0
30   Gmitruk, Mateusz 1000 3.0 12.00 17.50 3 8.0
31 IV Włodarski, Kamil 1400 2.5 17.50 24.00 2 11.5
32 V Siębor, Paweł 1200 2.5 16.50 21.50 2 11.5
33   Urbanski, Piotr 1000 2.5 15.00 20.50 2 8.5
34 V Małecki, Łukasz 1200 2.5 14.50 21.00 2 7.5
35   Jastrzebska, Karolina 1000 2.5 10.50 16.50 2 6.0
36   Kalinka, Jakub 1000 2.0 15.50 22.00 1 6.0
37   Duda, Bartosz 1000 2.0 15.50 20.50 1 6.0
38   Czaja, Dominik 1000 2.0 14.50 20.50 1 8.0
39   Filipowska, Wiktoria 1000 2.0 14.50 19.00 1 4.0
40   Tondos, Karol 1000 1.5 15.50 21.50 0 4.0
41   Filipowski, Wojtek 1000 1.0 15.50 21.00 0 5.0

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław