Finaliści MPJ 2006

Lista zawodników woj. Dolnośląskiego -finaliści MPJ 2006 - punkty w systemie współzawodnictwa
 
Lp Nazwisko i imię     Klub                 Rur  Kat
 MM 20 LAT        
1 Zawadzka Jolanta     MUKS MDK W-W         1987 WGM
2 Stopa Jacek          ASSz Miedź Legnica   1987 m
 MPJ  17 - 18 lat       
3 Butkiewicz Łukasz    MUKS MDK W-W         1988 I++    
4 Nawrot Anna          ASSz Miedź Legnica   1989 I++    
5 Przeździecka Ewa     ASSz Miedź Legnica   1988 K    
6 Siembab Bartosz      Zjednoczeni Ścinawka 1988 I++    
7 Zdziarska Lidia      MUKS MDK W-W         1988 I+    
 MPJ 15 - 16 lat       
8 Dubiński Mateusz     ASSz Miedź Legnica   1990 I++    
9 Dusza Elżbieta       KKS Polonia Wrocław  1990 I    
10 Gałażewski Tomasz   UKS EL TUR Bogatynia 1990 I++    
11 Januszewski Tomasz  MUKS MDK W-W         1991 I    
12 Kukła Maciej        UKS El Tur Bogatynia 1991 I+    
13 Łasut Paulina       Zjednoczeni Ścinawka 1990 I+    
14 Mazurkiewicz Michał UKS El Tur Bogatynia 1989 I++    
15 Ogonowska Katarzyna UKS El Tur Bogatynia 1991 I    
16 Piekarska Anna      MUKS MDK W-W         1992 II    
17 Piguła Marek        UKS EL Tur Bogatynia 1991 I    
18 Pyrzyński Michał    MKSz Hetman W-ch     1990 I    
 OOM 13 - 14 lat       
19 Bebel Arkadiusz     ASSz Miedź Legnica   1992 I    
20 Efinowicz Ewa       KKS Polonia Wrocław  1992 I    
21 Gołuch Piotr        UKS El Tur Bogatynia 1992 II    
22 Łaszewicz Magdalena Zjednoczeni Ścinawka 1993 II+    
23 Nawrot Elżbieta     ASSz Miedź Legnica   1992 I+    
24 Rusak Nikola        UKS Baszta Wałbrzych 1993 II+    
25 Szumilas Piotr      ASSZ Miedź Legnica   1992 I    
26 Szydełko Marcin     Zjednoczeni Ścinawka 1993 II    
 MPJ 11 - 12 lat       
27 Iwanow Anna         MUKS MDK W-W         1995 I    
28 Łukasiewicz Aleksander MUKS MDK W-W      1994 II    
29 Malec Robert        ASSz Miedź Legnica   1994 II    
30 Mondrzycki Bartłomiej MUKS MDK  W-W      1994 I    
31 Stankiewicz Paweł   UKS Baszta Wałbrzych 1995 II    
32 Starczewska Dominika UKS EL TUR Bogatynia 1995 II+    
33 Wieczorek Oskar KKS Polonia Wrocław      1994 I    
34 Zahorska Aleksandra MOK Głogów           1995 II    
35 Zmarzły Aleksandra  UKS Baszta Wałbrzych 1994 I    
 Puchar Polski10 lat       
36 Cheńska Karolina    MUKS MDK W-W         1996 II    
37 Chmielewski Jakub   MUKS MDK W-W         1996 III    
38 Cukrowski Filip     MKS Rokita Brzeg Dl. 1996 II    
39 Czoch Karol         UKS Zadrna Kam. Góra 1997 III    
40 Dadełło Aleksandra  Hetman Dachbud  W-w  1998 III    
41 Gołaczyńska Paulina UKS EL TUR Bogatynia 1997 III    
42 Grochocińska Urszula MUKS MDK W-W        1996 II+    
43 Khamidov Komil ???  Hetman Dachbud W-w   1997 III ???   
44 Korpalska Joanna    MUKS MDK W-W         1996 II    
45 Kulaś Szymon        MUKS MDK W-W         1997 III    
46 Lachowicz Judyta    MUKS MDK W-W         1996 II    
47 Stanowska Klaudia   KKS Polonia Wrocław  1996 III    
48 Terochin Piotr      ASSz Miedź Legnica   1997 III    
49 Wieczorek Bruno     KKS Polonia Wrocław  1996 III    
50 Woźniak Bartosz     KKS Polonia Wrocław  1996 II    
51 Żyła Agata          Hetman Dachbud W-w   1996 II    
 
Khamidov Komil brak obywatelstwa Polskiego, czy będzie mógł grać ???
     Finały MPJ -  szachy tempo klasyczne

Lp  Klub                   20 18 16 14 12 10 Razem
1 MUKS MDK Wrocław          1  2  2  -  3  6  14 
2 ASSZ Miedź Legnica        1  2  1  3  1  1   9
3 UKS EL TUR Bogatynia      -  -  5  1  1  1   8
4 KKS Polonia Wrocław       -  -  1  1  1  3   6
5 MZKS Zjednoczeni Ścinawka -  1  1  2  -  -   4
6 UKS Baszta Wałbrzych      -  -  -  1  2  -   3
7 WKSz Hetman Wrocław       -  -  -  -  -  3   3
8 Hetman Wałbrzych          -  -  1  -  -  -   1 
9  MOK Głogów               -  -  -  -  1  -   1                              
10 UKS Zadrna Kamienna Góra -  -  -  -  -  1   1
11 MKS Rokita Brzeg Dolny   -  -  -  -  -  1   1
Razem                       2  5 11  8  9 16  51

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław