Turniej Szachowy z okazji Święta Politechniki Wrocławskiej

Turniej Szachowy z okazji Święta Politechniki Wrocławskiej

Wrocław, Stołówka Akademicka ul. Smoluchowskiego 29 2009-11-17/2009-11-17
Tempo gry: P'15
Organizator: Klub Sportowy AZS Politechnika Wrocławska, Dolnośląska Organizacja Środowiskowa AZS

Wyniki - runda 7


M-ce Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. Klub Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 5   Swicarz, Maciej 2300 2300   6.0 23.00 32.50 5 25.5
2 3   Luch, Michał 2402 2402 UE 6.0 21.00 30.50 6 26.0
3 2   Stachowiak, Kamil 2413 2413 UWr 5.5 21.00 30.00 4 22.5
4 19   Zareba, Radoslaw 2014 2014 UE 5.0 20.00 27.00 5 18.0
5 18   Cagara, Paulina 2070 2070   5.0 19.50 27.00 4 19.0
6 1   Brodowski, Piotr 2424 2424 PWr 4.5 23.00 32.00 4 21.0
7 7   Szumilas, Paweł 2247 2247 PWr 4.5 22.50 31.50 4 20.0
8 15   Czachor, Grzegorz 2083 2083 PWr 4.5 21.00 30.00 4 19.0
9 8   Cajbel, Maciej 2226 2226 UE 4.5 19.50 27.50 4 17.0
10 4   Wieczorek, Oskar 2310 2310   4.0 21.00 29.00 4 17.0
11 11   Grossmann, Ryszard 2171 2171   4.0 20.00 27.50 3 18.0
12 17   Czachor, Radoslaw 2076 2076 PWr 4.0 20.00 27.00 3 20.0
13 10   Dubiński, Mateusz 2171 2171 UWr 4.0 19.50 27.50 4 18.0
14 14   Hermanowicz, Dominika 2090 2090 PWr 4.0 18.50 27.00 3 15.5
15 26   Zdziarska, Lidia 1940 1940 PWr 4.0 18.00 24.00 3 13.5
16 24   Krupa, Jerzy 1951 1951   3.5 18.50 26.00 2 15.0
17 6   Galazewski, Tomasz 2250 2250 PWr 3.5 18.50 24.50 3 14.0
18 13   Helaszek, Edward 2092 2092   3.5 18.50 24.50 2 15.5
19 16   Poznanska, Katarzyna 2080 2080 UP 3.5 17.00 24.50 3 14.5
20 21   Bukowska, Katarzyna 2000 2000 AWF 3.5 17.00 24.50 3 12.5
21 31   Bukwa, Karolina 1832 1832 UE 3.5 16.50 23.00 2 11.5
22 32   Łabuda, Michał 1821 1821   3.5 16.00 22.00 3 12.0
23 23   Bukwa, Jarosław 1966 1966 UE 3.5 12.50 20.00 3 11.0
24 12   Stawarz, Paweł 2129 2129 UWr 3.0 16.50 22.50 2 13.0
25 25   Radzicki,Wiesław 1950 1950   3.0 16.50 22.00 2 10.5
26 20   Madera, Mateusz 2011 2011 PWr 3.0 14.50 21.50 2 10.0
27 33   Gorol, Magdalena 1817 1817   3.0 14.50 20.50 3 10.0
28 27   Dudek, Dawid 1897 1897 PWr 3.0 13.50 18.50 3 12.0
29 9   Kot, Jerzy 2186 2186   2.5 19.00 26.00 2 15.5
30 22   Galinski, Jarosław 2000 2000 PWr 2.5 15.50 21.00 2 10.5
31 29   Duszenko, Michał 1862 1862 PWr 2.5 14.00 19.50 2 9.0
32 28   Chylinski, Piotr 1877 1877 PWr 2.0 15.50 21.50 1 7.5
33 37   Dziedzioch, Damian 0 1000 PWr 2.0 15.00 21.50 1 10.0
34 30   Nowakowska, Agnieszka 1837 1837 UE 2.0 15.00 20.00 0 7.0
35 36   Biela, Wojciech 1615 1615 UE 2.0 14.00 20.00 1 8.0
36 35   Zysko ,Teresa 1701 1701 AM 2.0 12.50 17.50 1 6.0
37 34   Piotrowski, Andrzej 1800 1800   1.0 10.50 15.50 0 4.0

 

Tabela turniejowa


Lp. Tyt. Nazwisko Imię Elo Rank. R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt.
1   Swicarz, Maciej 2300 2300
23b 1
19c 1
8b 1
3c =
7b 1
2b 1
5c =
6.0
2   Luch, Michał 2402 2402
20b 1
14c 1
13b 1
7c 1
12b 1
1c 0
6b 1
6.0
3   Stachowiak, Kamil 2413 2413
26c 1
11b 1
29c =
1b =
4b 1
6c =
10c 1
5.5
4   Zareba, Radoslaw 2014 2014
6c 0
21c 1
33b 1
10b 1
3c 0
13c 1
12b 1
5.0
5   Cagara, Paulina 2070 2070
35c 1
7b 0
15c =
26b 1
29c 1
8b 1
1b =
5.0
6   Brodowski, Piotr 2424 2424
4b 1
24c 1
7b 0
14c 1
13b 1
3b =
2c 0
4.5
7   Szumilas, Paweł 2247 2247
25b 1
5c 1
6c 1
2b 0
1c 0
18b =
17b 1
4.5
8   Czachor, Grzegorz 2083 2083
27b 1
10c 1
1c 0
11b =
9b 1
5c 0
18c 1
4.5
9   Cajbel, Maciej 2226 2226
15c 1
12b =
10c 0
16b 1
8c 0
22b 1
11c 1
4.5
10   Wieczorek, Oskar 2310 2310
30c 1
8b 0
9b 1
4c 0
20b 1
19c 1
3b 0
4.0
11   Grossmann, Ryszard 2171 2171
31b 1
3c 0
20b 1
8c =
17b 1
12c =
9b 0
4.0
12   Czachor, Radoslaw 2076 2076
36b 1
9c =
24b 1
29b 1
2c 0
11b =
4c 0
4.0
13   Dubiński, Mateusz 2171 2171
32c 1
16b 1
2c 0
18b 1
6c 0
4b 0
25c 1
4.0
14   Hermanowicz, Dominika 2090 2090
22c 1
2b 0
30c 1
6b 0
16c =
15c =
28b 1
4.0
15   Zdziarska, Lidia 1940 1940
9b 0
36c 1
5b =
17c 0
27c 1
14b =
24b 1
4.0
16   Krupa, Jerzy 1951 1951
17b 1
13c 0
19b 1
9c 0
14b =
24c =
20b =
3.5
17   Galazewski, Tomasz 2250 2250
16c 0
18b =
34c 1
15b 1
11c 0
23b 1
7c 0
3.5
18   Helaszek, Edward 2092 2092
21b =
17c =
35b 1
13c 0
28b 1
7c =
8b 0
3.5
19   Poznanska, Katarzyna 2080 2080
37c 1
1b 0
16c 0
22b 1
30c 1
10b 0
21c =
3.5
20   Bukowska, Katarzyna 2000 2000
2c 0
32b 1
11c 0
21b 1
10c 0
33b 1
16c =
3.5
21   Bukwa, Karolina 1832 1832
18c =
4b 0
25b =
20c 0
35b 1
27c 1
19b =
3.5
22   Łabuda, Michał 1821 1821
14b 0
25c =
23b 1
19c 0
31b 1
9c 0
34b 1
3.5
23   Bukwa, Jarosław 1966 1966
1c 0
34b =
22c 0
33b 1
32c 1
17c 0
31b 1
3.5
24   Stawarz, Paweł 2129 2129
34c 1
6b 0
12c 0
32b =
26c 1
16b =
15c 0
3.0
25   Radzicki,Wiesław 1950 1950
7c 0
22b =
21c =
27b 0
36c 1
30b 1
13b 0
3.0
26   Madera, Mateusz 2011 2011
3b 0
31c =
28b 1
5c 0
24b 0
34c =
35b 1
3.0
27   Gorol, Magdalena 1817 1817
8c 0
30b 0
37c 1
25c 1
15b 0
21b 0
33c 1
3.0
28   Dudek, Dawid 1897 1897
29c 0
37b 1
26c 0
36b 1
18c 0
32b 1
14c 0
3.0
29   Kot, Jerzy 2186 2186
28b 1
33c 1
3b =
12c 0
5b 0
    2.5
30   Galinski, Jarosław 2000 2000
10b 0
27c 1
14b 0
35c 1
19b 0
25c 0
32b =
2.5
31   Duszenko, Michał 1862 1862
11c 0
26b =
32c 0
34b 1
22c 0
37b +
23c 0
2.5
32   Chylinski, Piotr 1877 1877
13b 0
20c 0
31b 1
24c =
23b 0
28c 0
30c =
2.0
33   Dziedzioch, Damian 0 1000
   +1.0
29b 0
4c 0
23c 0
37b 1
20c 0
27b 0
2.0
34   Nowakowska, Agnieszka 1837 1837
24b 0
23c =
17b 0
31c 0
   +1.0
26b =
22c 0
2.0
35   Biela, Wojciech 1615 1615
5b 0
   +1.0
18c 0
30b 0
21c 0
36b 1
26c 0
2.0
36   Zysko ,Teresa 1701 1701
12c 0
15b 0
   +1.0
28c 0
25b 0
35c 0
37b +
2.0
37   Piotrowski, Andrzej 1800 1800
19b 0
28c 0
27b 0
   +1.0
33c 0
31c -
36c -
1.0

 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław