Turniej Szachowy z okazji "Święta Niepodległości" Jelenia Góra

Tabela turniejowa

 Mc   Zawodnik             Ro FIDE Ro PZSz Klub                   Pkt �r-Buch. Buch. Progr.
1   Wilicki, Krzysztof           1800    Jelenia Góra           8       39.0  49.0   43.5
2   Szumilas, Paweł      2247            ASSz Mied� Legnica     7       39.0  52.0   35.0
3   Szmyd, Marek         2101            Hetman Wałbrzych       6.5     39.5  51.5   29.5
4-6  Szumilas, Piotr      2119            ASSz Mied� Legnica     6       39.5  51.5   35.5
Hajnrych, Jakub      1989            Dany Chojnów           6       38.0  49.0   32.0
Barabasz, Marian             1800    Dany Chojnów           6       34.5  43.0   24.5
7-10  Łada, Ireneusz       2123            Finepharm Jelenia Góra 5.5     39.0  50.0   30.0
Jaracz, Barbara      2275            Jelenia Góra           5.5     38.0  50.0   27.0
Rychlik, Hanna       2063            Hetman Wałbrzych       5.5     34.0  45.0   29.5
Koza, Kazimierz              1000    Jelenia Góra           5.5     29.5  36.0   22.0
11-16 Goluch, Piotr        2132            EL-TUR Bogatynia       5       37.0  49.0   30.0
Wójcik, Artur                2000    Szklarska Poręba       5       35.0  44.5   28.0
Kacprzak, Robert     1901            Hetman Wałbrzych       5       34.5  42.0   29.0
Kmiecik, Wojciech    2013            Debiut Przedwojów      5       31.0  39.5   23.5
Ma�lanka, Piotr              1800    Dany Chojnów           5       29.5  38.0   23.0
Daciuk, Stanisław            1800    Legnica                5       27.0  36.0   20.0
17-19 Kosmala, Dominik             1400    Jelenia Góra           4.5     35.0  46.0   24.0
Kmiecik, Emilia      1864            Debiut Przedwojów      4.5     33.5  42.0   24.0
Łuka, Wacław                 1800    Wojcieszów             4.5     27.0  33.5   20.0
20-23 Meller, Piotr                1800    Lubomierz              4       33.0  41.5   24.0
Dwilewicz, Katarzyna 1478            Polonia Wrocław        4       30.0  38.0   23.0
Gul, Samuel                  1000    Jelenia Góra           4       29.0  36.5   14.0
Dacewicz, Arkadiusz          1600    Jelenia Góra           4       29.0  36.0   16.0
24-29 Radzicki, Wiesław    1950            Złotoryja              3       33.0  43.5   20.0
Dwilewicz, Andrzej   1598            Jelenia Góra           3       29.5  35.5   19.0
Pulikowski, Damian           1400    Miedz Legnica          3       26.5  33.0   16.0
Jawor, Aleksander            1000    Jelenia Góra           3       25.5  31.0   11.0
Gdula, Bartosz               1000    Legnica                3       25.0  32.5   11.0
Zasoński, Igor               1000    Jelenia Góra           3       23.5  29.0   14.0
30-31 Jaracz, Piotr                        Jelenia Góra           1       26.5  34.5    9.0
Mikulski, Marek              1000    Jelenia Góra           1       15.5  23.0    4.0

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław