Turniej Niepodległości w Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu - 11.11.2009

Turniej Niepodległości - Grupa A

Wrocław, Gimnazjum nr 13
2009-11-11/2009-11-11
Tempo gry: P'30
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 6


M-ceNazwisko ImięTyt.Rank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Ruz
1 DOWGIRD, Filip I+ 2057 5.5 14.50 23.00 5 2040
2 JANUSZEWSKI, Tomasz I+ 1927 5.5 13.50 22.00 5 2021
3 SOMYK, Marcin II 1888 4.5 12.50 18.50 4 1873
4 JÓŹKÓW, Kacper II 1636 4.0 15.50 22.50 4 1872
5 DZIKOWSKI, Michał II 1594 4.0 13.50 20.00 4 1877
6 CHMIELEWSKI, Jakub II+ 1735 4.0 13.00 20.00 4 1746
7 LACHOWICZ, Judyta I 1691 4.0 13.00 19.00 3 1770
8 KUBICA, Michał II 1694 4.0 11.50 17.00 3 1681
9 ANTONIEWICZ, Jakub II 1738 4.0 10.50 15.50 4 1713
10 WOŹNIAK, Bartosz I 1815 3.5 15.50 22.50 3 1770
11 WOJCIECH, Daniel II 1614 3.5 15.00 21.50 3 1792
12 KANICKI, Krzysztof II 1685 3.5 14.00 20.50 2 1658
13 LACHOWICZ, Dominik II 1800 3.5 10.00 15.00 2 1707
14 KORPALSKA, Joanna II 1451 3.0 15.50 22.50 3 1660
15 GAJDAMOWICZ, Patrick II 1641 3.0 14.50 20.50 2 1703
16 WOLSKA, Marta II 1655 3.0 14.00 20.50 3 1735
17 SZMER, Aleksander II 1566 3.0 12.00 19.00 3 1676
18 WOŹNIAK, Grzegorz II 1592 3.0 11.50 18.00 3 1625
19 KULAŚ, Szymon II+ 1894 3.0 11.50 16.50 3 1607
20 WIŚNIEWSKI, Michał II 1444 3.0 10.50 16.00 3 1629
21 BRONSZTEJN, Wojciech II 1678 2.5 11.50 17.50 2 1618
22 KORPALSKI, Maciej II 1540 2.5 11.00 16.00 2 1630
23 SKRZYPIŃSKI, Maciej III 1479 2.5 9.00 14.00 2 1565
24 CHEŃSKA, Karolina I 1538 2.0 12.00 17.50 2 1594
25 BORODZIUK, Aleksandra II 1600 2.0 11.50 18.00 1 1508
26 JARMAKOWICZ, Łukasz III 1600 2.0 11.00 16.50 1 1401
27 KOLICZKO, Oskar III 1494 2.0 9.00 13.50 1 1391
28 LACHOWICZ, Krzysztof III 1600 2.0 9.00 13.50 1 1328
29 BARAŃSKI, Maciej III 1600 1.5 11.00 15.00 1 1402
30 STANKIEWICZ, Alicja II 1600 1.5 9.50 14.00 0 1346
31 WŁODARCZYK, Kamil III 1600 1.0 7.50 12.50 0 1263
 

Turniej Niepodległości - Grupa B

Wrocław, Gimnazjum nr 13
2009-11-11/2009-11-11
Tempo gry: P'30
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 6


M-ceNazwisko ImięTyt.Rank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.Ruz
1 PIETRASZKO, Jakub III 1600 5.5 14.50 21.00 5 1915
2 GŁOWACKA, Leokadia III 1400 5.0 14.50 20.50 4 1801
3 PUŁTORAK, Jan II 1800 4.5 15.50 22.00 3 1714
4 ŚWIERC, Robert III 1600 4.5 15.00 22.00 3 1771
5 ŁOTOCKI, Mikołaj III 1600 4.5 13.00 18.50 3 1829
6 ŚLĘCZKA, Iwona II 1600 4.5 10.50 17.00 4 1686
7 FIJOŁEK, Michał III 1600 4.0 15.00 23.50 4 1686
8 SERNECKI, Franciszek II 1800 4.0 13.50 21.50 4 1657
9 GŁOWACKI, Jacek III 1600 4.0 11.00 18.00 4 1629
10 STARK, Łukasz III 1600 3.5 15.00 22.50 2 1543
11 SĘKOWSKA, Helena II 1600 3.5 15.00 21.00 3 1629
12 RACŁAWICKI, Kacper III 1600 3.5 12.50 20.00 3 1543
13 MRÓZ, Grzegorz III 1600 3.5 11.50 17.50 3 1572
13 DRYJA, Szymon IV 1400 3.5 11.50 17.50 3 1572
15 DĘBOWSKI, Jakub III 1600 3.5 9.50 13.50 3 1515
16 FREJ, Zofia III 1400 3.5 9.00 14.00 3 1543
17 MUZYKA, Dominik II 1800 3.0 13.50 19.00 3 1543
18 CHĘCIŃSKI, Mateusz IV 1400 3.0 12.00 18.50 3 1600
19 SZUBERT, Oskar IV 1400 3.0 11.50 16.50 3 1543
20 NGUYEN, Karol Ngoc Khanh III 1600 3.0 10.00 15.00 3 1543
21 RACŁAWSKI, Karol III 1600 2.5 15.00 21.50 2 1458
22 MASTALARZ, Józef IV 1400 2.5 13.00 19.50 2 1515
23 RURA, Mikołaj IV 1400 2.5 12.00 18.50 2 1486
24 KALINOWSKA, Karolina II 1600 2.5 11.50 19.50 2 1458
25 HOŁOWNIA, Michał III 1600 2.5 11.50 16.50 2 1429
26 SZYMCZAK, Krzysztof IV 1400 2.5 10.00 15.00 2 1458
27 NIEWIEJSKI, Patryk III 1600 2.5 9.50 14.50 2 1429
28 PAŚMIONKA, Dawid IV 1400 2.5 9.00 14.00 1 1429
29 FREJ, Bartosz IV 1400 2.5 7.00 12.50 2 1401
30 BARAŃSKI, Kajetan IV 1400 2.0 12.50 19.50 2 1458
31 KOROLEWICZ, Paweł IV 1400 2.0 12.00 17.50 1 1372
32 MAZURKIEWICZ, Łukasz III 1600 2.0 11.50 18.50 1 1344
33 ZIEMIĘCKI, Dawid IV 1400 2.0 7.50 12.00 2 1315
34 WYSOCKI, Rafał IV 1400 1.5 13.50 20.00 1 1344
35 MISZKIEŁO, Bartosz IV 1400 1.5 11.50 18.50 1 1287
36 STACH, Wojciech IV 1400 1.5 10.50 17.50 1 1315
37 STAROŚCIAK, Adrian IV 1400 1.0 10.00 15.50 1 1200
38 GRUBA, Michał IV 1400 1.0 10.00 14.50 1 1286
 

 

Turniej Niepodległości - Grupa C

Wrocław, Gimnazjum nr 13
2009-11-11/2009-11-11
Tempo gry: P'30
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 6


M-ceNazwisko ImięTyt.Rank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.RuzNorma
1 CHOJNACKA, Maria III 1400 5.5 15.00 22.50 5 1565  
2 CHOJNACKI, Mateusz IV 1400 5.5 13.00 20.50 5 1572  
3 MIKUSZEWSKI, Mateusz V 1200 5.0 16.00 24.50 5 1579 IV
4 KAWALER, Adam V 1200 5.0 14.00 21.50 5 1544 IV
5 SZYMCZAK, Paweł V 1200 4.5 14.00 20.50 4 1443 IV
6 KOSIŃSKI, Bartosz IV 1400 4.5 11.50 18.50 4 1429  
7 SZCZURASZYK, Jarosław IV 1400 4.0 16.00 24.00 4 1350  
8 LIPSKI, Łukasz IV 1400 4.0 15.00 23.50 4 1372  
9 CHODOROWSKI, Wawrzyniec V 1200 4.0 14.00 20.00 4 1414 IV
10 ŻYŁA, Tomasz V 1200 4.0 14.00 20.00 4 1372 IV
11 MAGNUSZEWSKA, Marta IV 1250 4.0 13.00 20.00 4 1350  
12 IWANIAK, Ignacy IV 1400 4.0 13.00 19.00 4 1343  
13 CHORODEŃSKI, Michał V 1200 4.0 11.00 16.50 4 1407 IV
14 KARCZEWSKI, Wiktor V 1200 3.5 12.50 19.00 3 1293  
15 KUCHCIAK, Marta IV 1250 3.5 11.00 17.50 3 1265  
16 GLĄDAŁA, Michał V 1200 3.5 9.00 13.50 3 1329 IV
17 SZULC, Patrycja IV 1250 3.0 15.50 24.00 3 1265  
18 BRZOZOWSKA, Ilona III 1400 3.0 15.00 22.00 3 1229  
19 GOŁDA, Konstanty V 1200 3.0 13.00 19.00 3 1343 IV
20 FLIS, Feliks V 1200 3.0 13.00 18.00 3 1329 IV
21 TRUSZ, Julia III 1400 3.0 12.50 19.50 3 1286  
22 CYRKIEL, Mateusz V 1200 3.0 12.00 18.00 3 1258  
23 DYTMAN, Radosław IV 1400 3.0 12.00 17.50 2 1258  
24 BUGAJ, Weronika IV 1250 3.0 11.00 18.50 3 1236  
25 GNIADEK, Michał V 1200 3.0 11.00 16.00 3 1300 IV
26 STACHURSKA, Wiktoria IV 1250 3.0 10.00 16.00 3 1208  
27 GOLDBERG, Krzysztof V 1200 3.0 8.00 13.00 3 1215  
28 WŁODARSKI, Kamil V 1200 3.0 8.00 12.00 3 1222  
29 CHOJNACKI, Mikołaj V 1200 2.5 11.00 15.00 2 1172  
30 LACHOWICZ, Bartosz V 1200 2.0 14.00 20.50 2 1194  
31 WOJTYŃSKI, Christian V 1200 2.0 12.50 20.00 2 1229  
32 NOWAK, Kacper V 1200 2.0 12.50 20.00 2 1115  
33 SZULECKI, Bartosz V 1200 2.0 12.50 19.00 2 1165  
34 CEBULA, Kacper IV 1400 2.0 12.50 18.50 2 1115  
35 BUGAJ, Franciszek V 1200 2.0 11.00 16.00 2 1136  
36 WALIGÓRSKI, Damian V 1200 2.0 10.50 16.00 2 1086  
37 NIEWIEJSKA, Natalia III 1400 2.0 9.50 14.00 2 1101  
38 SADOWSKI, Ferdynand V 1200 2.0 9.00 15.00 2 1144  
39 BĄCZKIEWICZ, Jaromir V 1200 2.0 7.00 11.00 2 1144  
40 RUCZKA, Daniel V 1200 1.5 12.00 17.00 1 1087  
41 PSZON, Joanna IV 1250 1.0 10.00 16.00 1 979  
42 KALINOWSKA, Alicja IV 1250 1.0 10.00 14.50 1 979  
43 MOLENDA, Maja IV 1250 1.0 8.50 12.00 1 964  
44 STRUŻYK, Paulina V 1100 0.5 8.50 13.00 0 936  
 

Lic:0092 Właściciel: Aleksander Sokólski

 

Turniej Niepodległości - Grupa D

Wrocław, Gimnazjum nr 13
2009-11-11/2009-11-11
Tempo gry: P'30
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 6


M-ceNazwisko ImięTyt.Rank.Pkt.MBch.Bch.L.Z.RuzNorma
1 DOWGIRD, Adam   1000 5.5 17.00 24.00 5 1301 IV
2 KOZDROWSKI, Jan   1000 5.0 16.50 23.50 5 1229 V
3 LICZNAR, Karol   1000 5.0 15.00 22.50 5 1244 V
4 SZULC, Mariusz   1000 5.0 14.00 21.50 5 1244 V
5 ROJEK, Krzysztof   1000 5.0 14.00 21.00 5 1229 V
6 PSZON, Remigiusz   1000 4.5 15.50 24.00 4 1200 V
7 HAŁACZKIEWICZ, Ewa V 1100 4.0 16.00 23.00 4 1129  
8 CZAPLA, Karolina V 1100 4.0 14.00 21.50 4 1129  
9 PRZYBYŁO, Patryk   1000 4.0 14.00 21.00 4 1129 V
10 POWSTAŃSKI, Adam   1000 4.0 14.00 21.00 4 1114 V
11 CHOJNACKA, Anna   1000 4.0 12.50 18.00 4 1114 V
12 BARABASZ, Piotr   1000 4.0 12.00 18.50 4 1114 V
13 GÓRKIEWICZ, Adam   1000 3.5 14.00 22.00 3 1057 V
14 KRÓL, Maciej   1000 3.5 14.00 20.50 3 1057 V
15 PIECH, Sławomir   1000 3.5 13.00 19.50 3 1072 V
16 TARASIK, Marcin   1000 3.5 13.00 19.00 3 1100 V
17 BARTMAŃSKI, Michał   1000 3.5 12.00 18.50 3 1057 V
18 FRĄCKOWIAK, Izabella   1000 3.5 10.50 15.00 2 1057 V
19 SZMIDT, Oliwier   1000 3.0 15.00 22.00 3 1000  
20 TYC, Marcin   1000 3.0 12.00 19.00 3 1000  
20 GŁADKI, Franciszek   1000 3.0 12.00 19.00 3 1000  
22 MAGNUSZEWSKI, Łukasz   1000 3.0 12.00 18.00 3 1015  
23 GŁADKI, Tomasz   1000 3.0 11.50 17.50 3 933  
24 MASTALARZ, Michał   1000 3.0 11.50 16.50 3 1015  
25 PODLEŚNY, Patryk   1000 3.0 11.00 17.00 3 1000  
26 POZNAR, Mikołaj   1000 3.0 10.50 15.50 3 1015  
27 SNOCH, Paweł   1000 3.0 10.00 15.00 3 1000  
28 KALEMBA, Wit Jan   1000 3.0 10.00 15.00 2 1000  
29 KALEMBA, Roch Maria   1000 2.0 13.00 19.50 2 886  
30 LIGIENZA, Jakub   1000 2.0 12.50 18.00 2 886  
31 ZBROCKI, Mateusz   1000 2.0 12.00 18.00 2 915  
32 OLEARNIK, Dominik   1000 2.0 11.00 17.00 2 886  
33 SADOWSKI, Ernest   1000 2.0 11.00 16.50 2 901  
34 KOCHAŃSKA, Magdalena   1000 2.0 11.00 16.50 2 886  
35 WŁODARSKA, Ewa V 1100 2.0 11.00 16.00 2 901  
36 PEISERT, Aleksandra   1000 2.0 10.50 17.00 1 886  
37 NOWACKA, Patrycja   1000 2.0 9.00 16.00 2 886  
38 DEMCZYSZYN, Kamil   1000 2.0 9.00 12.50 2 901  
39 LACHOWICZ, Mariusz   1000 2.0 8.00 11.50 2 886  
40 GIRULSKA, Julia   1000 1.5 9.50 14.00 0 733  
41 KURA, Krzysztof   1000 1.5 9.00 13.50 0 829  
42 ADAMEK, Natanael   1000 1.0 9.50 13.50 1 786  
43 BILSKI, Mikołaj   1000 1.0 7.00 11.50 1 667  
44 FRANKÓW, Mateusz   1000 0.0 7.00 12.50 0 700  
 

 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław