Integracyjny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora ECDiE im. ks. M.Lutra 9.10.2009

Integracyjny Turniej Szachowy
o Puchar Dyrektora ECDiE im. ks. M.Lutra

ECDiE im. ks. M.Lutra
Wrocław, ul.Wejherowska 28
2009-10-09/2009-10-09
Tempo gry: P'15
Arbiter: Aleksander Sokólski

Wyniki - runda 7


M-ceTyt.Nazwisko ImięRank.DrużynaPkt.MBch.Bch.L.Z.Prog.
1 II ZAJĄCZKOWSKI, Gwidon 1739 WZSN START Wrocław 6.5 23.00 30.50 6 27.0
2 II POCIEJOWSKI, Marek 1800 WZSN START Wrocław 6.0 17.00 25.50 6 21.0
3 II CHUDY, Franciszek 1800 WZSN START Wrocław 5.5 21.00 27.50 5 23.0
4 I HODOWANY, Wojciech 1798 WZSN START Wrocław 5.5 19.50 29.00 5 24.5
5 I ZIELIŃSKI, Kazimierz 2000 Sp. OSWDN Kamiennogórska 5.0 23.00 32.00 5 22.0
6 IV SZKLARZ, Wojciech 1400 ECDiE Wrocław 5.0 19.00 25.50 5 18.0
7   DRĄG, Sławomir 1000 OSW Niesłyszących 4.5 23.00 33.50 4 21.5
8 II ŚWIERCZYŃSKI, Czesław 1800 WZSN START Wrocław 4.5 16.50 22.00 4 14.0
9 III SZPILA, Michał 1600 Szkoła Podstawowa nr 68 4.0 21.50 29.00 4 19.0
10 III NOWAK, Jakub 1600 Szkoła Podstawowa nr 68 4.0 21.00 28.50 4 20.0
11 III KUREK, Adam 1600 Sp. OSWDN Kamiennogórska 4.0 20.50 30.00 4 19.0
12 IV OCIEPKA, Krzysztof 1400 Sp. OSWDN Kamiennogórska 4.0 20.50 29.50 4 17.0
13 IV SZPILA, Jakub 1400 Szkoła Podstawowa nr 68 4.0 19.50 27.50 4 18.0
14 IV KOPIJ, Józef 1400 WZSN START Wrocław 4.0 19.00 28.50 4 16.0
15 V JANKOWSKI, Krzysztof 1200 ECDiE Wrocław 4.0 19.00 26.00 4 16.0
16   STAWIARSKI, Jan 1000 DPS Samarytanin 4.0 18.00 25.00 4 14.0
17 III MAŃDZIUK, Marcin 1600 Sp. OSWDN Kamiennogórska 4.0 16.50 24.00 4 14.0
18   WYŁUPSKI, Marek 1000 DPS Karmelkowa 3.5 17.00 23.00 3 13.0
19   WYDRA, Józef 1000 DPS Karmelkowa 3.5 16.00 20.50 3 12.0
20 III BYCZKOWSKI, Łukasz 1600 Sp. OSWDN Kamiennogórska 3.0 19.50 29.00 3 16.0
21   WRÓBEL, Edward 1000 DPS Mączna 3.0 18.00 25.00 3 13.0
22 V KOLANKIEWICZ, Krzysztof 1200 ECDiE Wrocław 3.0 17.00 23.50 3 16.0
23   DUBIELESKI, Damian 1000 ECDiE Wrocław 3.0 16.50 22.50 3 10.0
24   GEMZA, Grzegorz 1000 Sp. OSWDN Kamiennogórska 3.0 16.00 22.00 3 12.0
25 V ROSTKOWSKI, Jacek 1200 SP Polsko-Niemiecka 3.0 15.50 22.00 3 9.0
26   ŁĄCZYŃSKI, Wojciech 1000 DPS Mączna 3.0 14.50 21.50 3 11.0
27   GĄSIOROWSKI, Adam 1000 DPS Mączna 3.0 14.50 19.50 3 8.0
28   PTAK, Jakub 1000 SP Polsko-Niemiecka 3.0 14.00 18.00 3 12.0
29   WOLNICA, Michał 1000 Sp. OSWDN Kamiennogórska 2.5 13.00 18.00 2 10.0
30   ŻAK, Dawid 1000 ECDiE Wrocław 2.5 13.00 18.00 2 5.5
31 V REMBIKOWSKI, Filip 1200 SP Polsko-Niemiecka 2.0 16.50 25.00 2 9.0
32   JASZEK, Kacper 1000 ECDiE Wrocław 2.0 13.50 22.00 1 7.5
33   ROKOSZEWSKI, Włodzimierz 1000 DPS Karmelkowa 2.0 12.50 19.00 2 5.0
34   KLOCEK, Henryk 1000 ECDiE Wrocław 1.5 16.50 21.50 1 8.0
35   NEMŚ, Kazimierz 1000 DPS Karmelkowa 1.0 15.00 19.50 1 3.0
36   ULBRYCH, Robert 1000 OSW Niesłyszących 0.0 12.50 19.00 0 0.0
 

 

Wyniki drużynowe - runda 7


Lp.

Drużyna

L.Zaw.

SUMA

M-ce

Tyt.

Nazwisko Imię

Pkt.

1 WZSN START Wrocław 3 18.0        
        1 II ZAJĄCZKOWSKI, Gwidon 6.5
        2 II POCIEJOWSKI, Marek 6.0
        3 II CHUDY, Franciszek 5.5
2 Sp. OSWDN Kamiennogórska 3 13.0        
        5 I ZIELIŃSKI, Kazimierz 5.0
        11 III KUREK, Adam 4.0
        12 IV OCIEPKA, Krzysztof 4.0
3 ECDiE Wrocław 3 12.0        
        6 IV SZKLARZ, Wojciech 5.0
        15 V JANKOWSKI, Krzysztof 4.0
        22 V KOLANKIEWICZ, Krzysztof 3.0
4 Szkoła Podstawowa nr 68 3 12.0        
        9 III SZPILA, Michał 4.0
        10 III NOWAK, Jakub 4.0
        13 IV SZPILA, Jakub 4.0
5 DPS Karmelkowa 3 9.0        
        18   WYŁUPSKI, Marek 3.5
        19   WYDRA, Józef 3.5
        33   ROKOSZEWSKI, Włodzimierz 2.0
6 DPS Mączna 3 9.0        
        21   WRÓBEL, Edward 3.0
        26   ŁĄCZYŃSKI, Wojciech 3.0
        27   GĄSIOROWSKI, Adam 3.0
7 SP Polsko-Niemiecka 3 8.0        
        25 V ROSTKOWSKI, Jacek 3.0
        28   PTAK, Jakub 3.0
        31 V REMBIKOWSKI, Filip 2.0
8 OSW Niesłyszących 2 4.5        
        7   DRĄG, Sławomir 4.5
        36   ULBRYCH, Robert 0.0
9 DPS Samarytanin 1 4.0        
        16   STAWIARSKI, Jan 4.0
 

 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław