Miting Szachowy o Puchar Prezydenta Miasta Bolesławiec

Miting Szachowyo Puchar Prezydenta Miasta Bolesławiec

 

                 W  dniu 26.09.2009od godz 9.30 do 17.00 w Gimnazjum Samorządowym nr 3 w Bolesławcu odbył się już piąty turniej szachowy zorganizowany przez KS TOP Bolesławiec. Tym razem był to Turniej  o Puchar Prezydenta Miasta Bolesławiec. Organizatorem turnieju był klub sportowy TOP Bolesławiec.Turniej rozegrany był na dystansie siedmiu rund tempem 25 minut dla zawodnika systemem szwajcarskim. Tym razem turniej miał charakter międzynarodowy , a  wzięło  nim  udział aż 67 zawodników z Polski i Czech .Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych : open , juniorów , młodzików. W kategorii open jak i w cały turniej zwyciężył mistrz międzynarodowy Jakub Zeberski z Wrocławia, Najlepszym juniorem został Piotr Szumilas   z Legnicy , natomiast najlepszym młodzikiem okazał się zawodnik KS TOP Bolesławiec Bartosz Pachom .Wręczenia nagród dokonał osobiście Prezydent Miasta Bolesławiec Piotr Roman.

ZDJĘCIA z turnieju

Wyniki końcowe


M-ce Tyt. Nazwisko Imię Rank Pkt. MBch. Bch. L.Z. Prog.
1 IM Żeberski, Jakub 2400 6.0 24.50 34.50 5 26.0
2 IM Brodowski, Piotr 2425 6.0 24.50 34.50 5 25.5
3 FM Kot, Jerzy 2188 5.5 22.50 32.00 5 23.5
4 I++ Goluch, Piotr 2149 5.5 21.50 30.50 5 23.5
5 k Kopal, Josef 2273 5.5 21.50 29.50 5 21.5
6 k Czerniawski, Marek 2220 5.0 25.00 35.00 4 24.0
7 k Vltavsky, Vladimir 2208 5.0 22.00 31.00 4 22.5
8 I Stępiński, Stanisław 1992 5.0 22.00 30.00 5 21.0
9 I+ Zahorski, Piotr 2107 5.0 20.50 30.00 5 20.0
10 k Łada, Ireneusz 2108 5.0 20.00 29.00 5 21.0
11 I++ Szumilas, Piotr 2109 5.0 19.00 26.50 4 18.5
12 II Patera, Michał 1823 5.0 17.50 24.50 5 17.0
13 I Miszczak, Mateusz 1942 4.5 24.50 33.00 4 21.5
14 II Nowakowski, Andrzej 1800 4.5 21.50 31.00 4 19.0
15 k Szumilas, Paweł 2249 4.5 21.00 29.50 4 18.5
16 I Zieliński, Hubert 1898 4.5 20.50 29.50 4 18.5
17 II Barabasz, Marian 1800 4.5 20.00 28.50 4 17.0
18 III Mikłaszewicz, Michał 1806 4.5 19.50 28.00 4 17.0
19 II Gałka, Kazimierz 1850 4.5 16.50 25.00 4 16.0
20 I Hajnrych, Jakub 1979 4.0 20.00 27.50 3 20.0
21 I Łukasiewicz, Aleksander 1899 4.0 19.50 28.00 4 16.0
22 II Pudło, Jerzy 1701 4.0 19.50 26.50 3 17.5
23 II Kędzia, Andrzej 1800 4.0 19.00 27.00 4 15.0
24 IV Rymarz, Zenon 1400 4.0 18.50 26.50 3 15.0
25 I Radzicki, Wiesław 1932 4.0 18.50 26.00 4 20.0
26 I Kazmierski, Zbigniew 2000 4.0 18.50 25.00 4 15.0
27 m Łukasiewicz, Anna 2097 4.0 17.50 24.50 3 15.0
28 I Zahorska, Aleksandra 1800 4.0 17.00 24.50 4 14.0
29 III Pachom, Bartosz 1600 4.0 16.50 22.00 4 14.0
30 II Struss, Marek 1624 4.0 14.00 20.50 4 14.0
31 II Stafińska, Barbara 1600 4.0 14.00 20.50 4 13.0
32 I Sowa, Martyna 1720 3.5 22.00 28.50 3 18.0
33 II Potaczek, Marek 1800 3.5 20.50 28.00 3 15.5
34 I Dryja, Piotr 2070 3.5 20.00 28.00 3 17.5
35 II+ Wodas, Paweł 1955 3.5 18.00 26.50 3 17.0
36 II Grela, Kacper 1647 3.5 18.00 24.50 2 16.0
37 II Bebel, Hubert 1800 3.5 18.00 24.00 3 14.0
38 I Rokicki, Wieslaw 1958 3.5 17.00 23.00 3 13.5
39 II Liska, Martin 1683 3.5 15.50 21.00 3 14.0
40 II+ Lascar, Radosława 1519 3.0 18.50 25.00 3 15.0
41 IV Motyl, Piotr 1400 3.0 18.50 24.50 3 12.0
42 II Barański, Stanisław 1800 3.0 17.00 24.00 3 12.0
43 III Kaczmarczyk, Jakub 1417 3.0 17.00 22.50 3 15.0
44 III Lukasiewicz, Krzysztof 1600 3.0 16.00 22.50 3 13.0
45 IV Barański, Andrzej 1400 3.0 16.00 21.00 3 10.0
46 II Zatylny, Jan 1682 3.0 15.50 22.50 3 12.0
47 II Zahorski, Edward 1800 3.0 15.50 22.00 3 10.0
48 IV Dryja, Sławomir 1400 3.0 15.50 21.00 3 11.0
49 IV Stepa, Bruno 1400 3.0 14.00 20.00 3 10.0
50 IV Ziętek, Mikołaj 1400 3.0 14.00 19.00 3 6.0
51 IV Dryja, Szymon 1400 3.0 13.50 19.50 3 9.0
52 I Hodowany, Wojciech 1798 3.0 13.00 19.50 3 10.0
53 III Dacewicz, Arkadiusz 1600 2.5 16.50 23.50 2 10.5
54 III Szumilas, Władysław 1600 2.5 16.00 22.50 2 10.0
55 III Bebel, Agnieszka 1400 2.0 18.00 23.50 2 11.0
56   Naglik, Krzysztof 1000 2.0 17.50 22.50 1 9.0
57 IV Starzyński, Daniel 1400 2.0 16.00 22.00 2 7.0
58 V Chrobot, Mateusz 1200 2.0 16.00 21.50 1 5.0
59   Wancer, Grzegorz 1000 2.0 15.50 19.00 1 6.0
60 IV Iwanicki, Jacek 1400 2.0 14.50 21.00 2 8.0
61 IV Michalczuk, Sara 1250 2.0 14.50 19.00 2 8.0
62 V Chrobot, Kamila 1100 2.0 14.00 17.50 2 6.0
63   Kołodziej, Maksymilian 1000 2.0 13.00 18.00 1 5.0
64 V Starzyńska, Ola 1100 2.0 12.00 16.00 1 4.0
65   Hasal, Katarzyna 1000 1.0 14.50 20.00 0 6.0
66 V Malinowska, Liwia 1100 1.0 14.50 19.50 0 2.0
67 V Mazur, Kacper 1200 1.0 11.50 15.50 1 4.0
 

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław