Aktualna lista finalistów MPJ 2010

Lista awansujących do finałow MPJ'2010 i OOM'2010 - zestawił Zenon Chojnicki, zatwierdził Piotr Zieliński

 


 






M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Rank. Klub Data ur. Pkt.

1. III PUŁTORAK, Jan OP 1600 PUKS RODŁO OPOLE 12.10.2002 8.0 C10 MPP
2. IV PABISZCZAK, Nikodem WP 1400 OTSz Ostrów Wlkp 17.10.2002 7.5 C10 MPP
3. III JOBDA, Rafał SL 1600 HetMaN Szopienice Katowice 20.02.2002 7.0 C10 MPP
4. II TUSTANOWSKI, Mateusz OP 1600 LKS Zarzewie Prudnik 19.06.2001 8.0 C10 PP8
5. II SZYMANOWSKI, Igor PO 1800 UKS Gedanensis Gdańsk 27.02.2001 7.0 C10 PP8
6. III ROJEK, Mateusz PL 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 14.01.2001 6.5 C10 PP8
7. II JANISZEWSKI, Filip WP 1800 KTS-W Kalisz 18.04.2000 8.0 C 10 MPJ
8. II KOZIOŁ, Kamil SL 1800 MKSz Rybnik 11.11.2000 7.5 C 10 MPJ
9. II DROZDOWSKI, Konrad KP 1800 PKS Wiatrak Bydgoszcz 5.02.2000 7.0 C 10 MPJ
10. II GRELA, Kacper DS 1800 KS TOP Bolesławiec 5.04.2000 7.0 C 10 MPJ
11. II BILCZEWSKI, Kacper SL 1600 UKS Ognisko Rydułtowy 26.02.2000 6.0 C 10 MPJ
12. III Kozakow, Aleksy MA 1600 UKS Czternastka Warszawa 1.03.2000 5.5 C10 TPSz
13. III Radzewicz, Piotr PL 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 7.07.2000 5.5 C10 TPSz
14. III Radzewicz, Paweł PL 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 7.07.2000 5.0 C10 TPSz










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Rank. Klub Data ur. Pkt.

1. III KUCHARSKA, Honorata MP 1400 UKS SP8 Chrzanów 18.07.2002 8.0 D10 MPP
2. III RUDZIŃSKA, Michalina PL 1400 KSz. Javena Hańcza Suwałki 22.01.2002 7.0 D10 MPP
3. III TRZECIAK, Martyna SL 1400 Chorzowskie Towarzystwo Szachowe Chorzów 21.02.2002 7.0 D10 MPP
4. II DWILEWICZ, Agata DS 1600 ASSz Miedź Legnica 23.06.2001 9 D10 PP8
5. II ŚLIWICKA, Alicja KP 1600 UKS OPP Toruń 1.09.2001 8 D10 PP8
6. III FREJ, Zofia DS 1000 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.11.2001 7 D10 PP8
7. III ŚLIWICKA, Alicja KP 1400 UKS OPP Toruń 1.09.2001 6.5 D 10 MPJ
8. II KIOŁBASA, Oliwia PL 1600 LKS Augustovia Augustów 26.04.2000 6.0 D 10 MPJ
9. II ŁĘCZEK, Weronika MP 1600 UKS Magnus Rzezawa 12.01.2001 6.0 D 10 MPJ
10. II CIEŚLAK, Wiktoria SL 1600 MKSz Rybnik 3.03.2000 6.0 D 10 MPJ
11. II DWILEWICZ, Agata DS 1600 ASSz Miedź Legnica 23.06.2001 6.0 D 10 MPJ
12. II Pędrak, Paulina PK 1600 GKSz Hetman Pilzno 29.02.2000 7.0 D10 TPSz
13. II Choremska, Zuzanna WP 1600 UMKS Na Pięterku Poznań 1.01.2000 6.0 D10 TPSz
14. III Trybowska, Barbara PK 1400 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 7.11.2000 5.0 D10 TPSz
15. II Pędrak, Paulina PK 1600 GKSz Hetman Pilzno 29.02.2000 7.0 D10 TPSz
16. II Choremska, Zuzanna WP 1600 UMKS Na Pięterku Poznań 1.01.2000 6.0 D10 TPSz
17. III Trybowska, Barbara PK 1400 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 7.11.2000 5.0 D10 TPSz










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1. III GAZIKOVA, Veronika SL 1400 KSz Silesia Racibórz 4.05.1999 10.5 D 12 MPJ
2. I DMOCHOWSKA, Agnieszka DS 1519 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 18.01.1999 9.0 D 12 MPJ
3. II+ REDMERSKA, Maria PO 1600 MTS Kwidzyn 1.03.1999 8.0 D 12 MPJ
4. II MARCZUK, Anna MP 1600 KKSz Kraków 6.10.1999 8.0 D 12 MPJ
5. II POKRZYWA, Katarzyna SL 1600 MKSz Rybnik 27.05.1999 7.5 D 12 MPJ
6. I+ DADEŁŁO, Aleksandra DS 1776 KSz Polonia Wrocław 9.02.1998 8.0 D 12 MPJ
7. II WOŹNIAK, Mariola MP 1552 KKSz Kraków 17.03.1998 7.5 D 12 MPJ
8. I HARAZIŃSKA, Ewa MA 1800 MKS Polonia Warszawa 11.04.1998 7.0 D 12 MPJ
9. II KOPICA, Paulina OP 1600 PUKS Rodło Opole 1.05.1998 7.0 D 12 MPJ
10. II KASPEREK, Kinga MP 1600 UKS SP 8 Chrzanów 25.07.1998 6.0 D 12 MPJ
11. II Murawko, Julia PL 1506 KSz. Javena Hańcza Suwałki 9.02.1998 7.0 D12 TPSz
12. II Burdzy, Joanna PK 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 16.02.1998 6.0 D12 TPSz
13. II Glapa, Anna WP 1600 MMKS WIENIAWA LESZNO 18.12.1999 5.5 D12 TPSz










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1. II JANUSZKIEWICZ, Wojciech ZP 1800 AKSz Hetman Politechnika Koszalin 1.01.1999 8.5 C 12 MPJ
2. II ADAMCZEWSKI, Maciej WP 1527 KTS-W Kalisz 18.01.1999 8.5 C 12 MPJ
3. II MARCHLEWICZ, Artur KP 1800 BTSz Centrum Bydgoszcz 4.10.1999 8.0 C 12 MPJ
4. II WIŚNIEWSKI, Michał OP 1800 PUKS Rodło Opole 30.04.1999 8.0 C 12 MPJ
5. II LANKOF, Piotr MP 1800 KKSz Kraków 12.04.1999 7.5 C 12 MPJ
6. FM DUDA, Jan-Krzysztof MP 2027 MKS MOS Wieliczka 26.04.1998 10.0 C 12 MPJ
7. II GAJEK, Radosław KP 1720 UKS Rotmistrz MAT Premium Grudziądz 26.04.1998 6.5 C 12 MPJ
8. I KARWOWSKI, Kacper ZP 1781 UKS Szach Gryfice 4.03.1998 6.5 C 12 MPJ
9. II MYKITA, Andrzej OP 1800 LZS Goniec Kluczbork 21.07.1998 6.0 C 12 MPJ
10. II ŚNIHUR, Piotr WP 1720 UKS Smecz Konin 4.02.1998 6.5 C 12 MPJ
11. II Buraczewski, Rafał PL 1800 KSz. Javena Hańcza Suwałki 25.04.1998 7.0 C12 TPSz
12. II Kurzępa, Bartłomiej LU 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 24.08.1999 7.0 C12 TPSz
13. II Mockun, Dawid PL 1627 KSz. Javena Hańcza Suwałki 8.08.1999 6.5 C12 TPSz










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1. I KACZMAREK, Aleksander SL 1886 MKS Śląsk Zabrze 6.03.1997 8.5 C 14 MPJ
2. I EGGINK, Ryszard MA 1762 UKS Łady 18.10.1997 8.5 C 14 MPJ
3. II KHAMIDOV, Komil DS 1972 KSz Polonia Wrocław 12.06.1997 8.0 C 14 MPJ
4. II+ ŚLIWICKI, Damian KP 1738 UKS OPP Toruń 31.03.1997 7.5 C 14 MPJ
5. I MARCZUK, Dominik MP 1828 KKSz Kraków 2.06.1997 7.5 C 14 MPJ
6. I+ Drozdowski, Kacper KP 2073 PKS Wiatrak Bydgoszcz 14.05.1996 7.5 C14 OOM
7. I+ Tomsia, Kamil MP 2127 UKS Hetman Koronny Trzebinia 16.04.1996 6.0 C14 OOM
8. I Blaszkiewicz, Mateusz LD 1916 ŁKS Szach-Centrum Łódź 7.05.1996 6.0 C14 OOM
9. I+ Nasuta, Grzegorz PL 2082 MUKS Stoczek 45 Białystok 1.03.1996 5.5 C14 OOM
10. I Budziński, Jan LD 1845 KSz Piątka Skierniewice 3.05.1996 5.5 C14 OOM
11. I Gawiec, Konrad PK 1772 LKSz GCKiP Czarna 10.09.1996 7.5 C14 TPSz










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1. I PASTUSZKO, Kinga MA 1763 MKS Polonia Warszawa 30.07.1997 9.0 D 14 MPJ
2. I MURAWKO, Katarzyna PL 1671 KSz Javena Hańcza Suwałki 24.01.1997 8.5 D 14 MPJ
3. II+ MARUSZCZAK, Joanna ZP 1640 KSz Gryf Szczecin 4.03.1997 8.0 D 14 MPJ
4. I LACHOWICZ, Judyta DS 1657 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 24.10.1997 7.5 D 14 MPJ
5. II+ LASCAR, Radosława DS 1489 ASSz Miedź Legnica 3.07.1997 7.0 D 14 MPJ
6. I+ Dziodzio, Angelika SL 1750 MKSz Rybnik 29.04.1996 6.5 D14 OOM
7. II Rykała, Monika LD 1647 PTC Pabianice 29.11.1996 6.0 D14 OOM
8. I Tarnowska, Aleksandra LD 1773 KSz Piątka Skierniewice 17.01.1996 6.0 D14 OOM
9. II+ Kustal, Emilia LD 1532 ŁKS Szach-Centrum Łódź 12.01.1996 6.0 D14 OOM
10. I Delekta, Anna WP 1691 LZS Kuźnica Żelichowska 16.10.1996 6.0 D14 OOM
11. I Cyboran, Katarzyna 1655 1655 LKSz GCKiP Czarna 18.09.1996 8.0 D14 TPSz










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1. k KRZYŻANOWSKI, Marcin SL 2248 MKSz Rybnik 11.01.1994 8.0 C16 MPJ16
2. I++ SADZIKOWSKI, Daniel MP 2195 UKS SP 8 Chrzanów 20.01.1994 7.0 C16 MPJ16
3. k++ WIECZOREK, Oskar DS 2265 KSz Polonia Wrocław 13.06.1994 7.0 C16 MPJ16
4. I WANDZIK, Wojciech SL 2051 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 17.05.1994 6.5 C16 MPJ16
5. I KLEPACZKA, Tomasz LD 2055 KSz Piątka Skierniewice 22.03.1994 6.5 C16 MPJ16
6. I+ Musialkiewicz, Jan WP 2105 UMKS Na Pięterku Poznań 28.04.1995 8.0 C16 OOM
7. k Dragun, Kamil LB 2217 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 25.06.1995 8.0 C16 OOM
8. I Lewicki, Mirosław MP 1966 UKS SP 8 Chrzanów 12.02.1995 7.0 C16 OOM
9. I Malec, Sebastian MA 1924 MKS Polonia Warszawa 5.08.1995 6.5 C16 OOM
10. II+ Latocha, Aleksander SL 1813 Diagonalia Imielin 9.04.1995 6.5 C16 OOM
11. I+ Sowul, Bartosz PL 2058 KSz. Javena Hańcza Suwałki 22.06.1994 8.0 C16 TPSz
12. I Grabowski, Adam PL 1834 KSz. Javena Hańcza Suwałki 5.07.1994 6.0 C16 TPSz
13. I+ Pietruszewski, Marcin PL 2050 KSz. Javena Hańcza Suwałki 16.06.1995 6.0 C16 TPSz
14. II Chomski, Maciej LB 1813 KSz Stilon Gorzów Wlkp 28.09.1994 9,5 C16 II liga-2
15. GM Świercz, Dariusz DS 2492 KSz Polonia Wrocław 31.05.1994
C16 MŚJ-3










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1. k BEBEL, Arkadiusz DS 2249 KSz Polonia Wrocław 18.10.1992 9.0 C18 MPJ18
2. k+ KLIM, Kamil LB 2256 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 27.06.1992 8.0 C18 MPJ18
3. I++ SABUK, Piotr DS 2107 ASSz Miedź Legnica 10.10.1992 8.0 C18 MPJ18
4. FM KOŁOSOWSKI, Mateusz LD 2249 KSz Piątka Skierniewice 23.07.1992 7.0 C18 MPJ18
5. k+ SIECIECHOWICZ, Marcin WP 2341 UMKS Na Pięterku Poznań 27.03.1992 6.5 C18 MPJ18
6. FM KANAREK, Marcel ZP 2453 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 5.02.1993 9.5 C18 MPJ16
7. FM STRZEMIECKI, Zbigniew MA 2307 MKS Polonia Warszawa 19.01.1993 8.5 C18 MPJ16
8. k JANCZARSKI, Michał MA 2247 MKS Polonia Warszawa 14.10.1993 7.5 C18 MPJ16
9. I++ BARSKI, Radosław MP 2180 UKS SP 8 Chrzanów 12.02.1993 7.0 C18 MPJ16
10. I MATUSZCZYK, Przemysław SL 2035 MKSz Rybnik 10.06.1993 7.0 C18 MPJ16
11. I++ Goluch, Piotr DS 2040 UKS EL-TUR Bogatynia 28.09.1992 8.0 C18 I liga1










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1. I++ KOWALSKA, Sara WP 1828 KS Pocztowiec TP SA Poznań 20.01.1994 8.5 D16 MPJ16
2. I JABŁOŃSKA, Sabina MP 1773 MKS KSOS Kraków 4.11.1994 7.0 D16 MPJ16
3. I BYRKA, Joanna MP 1672 UKS SP 8 Chrzanów 26.02.1994 7.0 D16 MPJ16
4. k CHRZĄSZCZ, Malvina MP 2042 UKS SP 8 Chrzanów 9.02.1994 6.5 D16 MPJ16
5. I KOZERA, Aleksandra MA 1770 UKS Hetman Michałowice 16.05.1994 6.5 D16 MPJ16
6. I Tomaszewska, Luiza SL 1815 JKSz MCKiS Jaworzno 4.07.1995 8.0 D16 OOM
7. WFM Lach, Aleksandra MP 2068 UKS Czarny Koń Olkusz 2.01.1995 8.0 D16 OOM
8. WFM Iwanow, Anna DS 2011 KSz Polonia Wrocław 7.04.1995 8.0 D16 OOM
9. I++ Wiśniowska, Klaudia LB 2016 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 8.05.1995 7.0 D16 OOM
10. I+ Leks, Maria MA 1855 MKS Polonia Warszawa 21.10.1995 7.0 D16 OOM
11. I Mucha, Magdalena 1803 1803 PTSz Płock 11.01.1995 6.0 D16 TPSz
12. I Dobrzańska, Joanna 1649 1649 LKS Sanovia Lesko 17.02.1994 1.0 D16 TPSz
13. II Kaczor, Katarzyna SK 1669 KS Fart Kielce 11.01.1995 10 D16 II liga-6
14. I+ Starczewska, Dominika DS 1838 UKS EL-TUR SP 3 Bogatynia 25.10.1995 7.5 D16 I liga-6










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1. WFM WARAKOMSKA, Anna PL 2169 KSz. Javena Hańcza Suwałki 3.09.1992 10.0 D18 MPJ18
2. I++ ŁABĘDŹ, Patrycja SL 1992 JKSz MCKiS Jaworzno 21.03.1992 9.0 D18 MPJ18
3. WFM KULON, Klaudia ZP 2251 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 13.03.1992 8.0 D18 MPJ18
4. I+ KOWARA, Magdalena LD 1833 KSz Piątka Skierniewice 5.12.1992 6.0 D18 MPJ18
5. I SZCZUREK, Natalia SL 1723 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 7.10.1992 6.0 D18 MPJ18
6. I++ OSTROWSKA, Dominika PL 1884 KSz. Javena Hańcza Suwałki 22.03.1993 9.0 D18 MPJ16
7. k+ ADAMOWICZ, Katarzyna ZP 2077 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 7.01.1993 8.5 D18 MPJ16
8. WFM ZAKOŚCIELNA, Kinga ZP 2123 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 10.06.1993 8.0 D18 MPJ16
9. I PACAK, Patrycja SL 1760 UKS Hetman Częstochowa 21.08.1993 8.0 D18 MPJ16
10. I KRUPA, Anna SL 1816 MKSz Rybnik 10.03.1993 7.0 D18 MPJ16
11. I++ Sikorska, Dorota MA 1884 PTSz Płock 20.03.1992 7.5 D18 I Liga5

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław