Ewidencja Sędziów

LpNazwiskoImięAdres zamieszkaniaNr ewid.Nr lic.
Sędziowie klasy międzynarodowej FIDE
1.SzmigielskiCzesław57-100Strzelin DSA-002 
2.WięckowskiRyszard51-664Wrocław DSA-001064
Sędziowie klasy FIDE
1.JankowskiFranciszek58-302 Wałbrzych11 Listopada 148a/2DSA-007032
1.SiwikRafał51-113WrocławMacedońska 5/16DSA-016159
Sędziowie klasy państwowej
1.BałdygaJózef59-300LubinKrupińskiego 43/3 DSA-003  
2. Gromek Marek 57-341 Wolibórz   DSA-004 125
3. Hałubek Stefan 58-400 Kamienna Góra C. Skłodowskiej 31/8 DSA-005 068
4. Jagieła Piotr   Wrocław   DSA-131  
5. Janicki Jacek 53-001 Wrocław   DSA-006 133
7. Janocha Wiesław 51-109 Wrocław Na Polance 10/4 DSA-008 167
8. Klukiewicz Krzysztof 51-642 Wrocław   DSA-139 195
Sędziowie klasy pierwszej
1. Dąbrowski Franciszek 58-500 Jelenia Góra   DSA-097  
2. Hoc Tadeusz 58-500 Jelenia Góra   DSA-103  
3. Jaracz Józef 58-500 Jelenia Góra   DSA-106  
4. Kopeć Mariusz 58-500 Jelenia Góra   DSA-009  
5. Korpalski Robert 51-680 Wrocław   DSA-092  
6. Kowalak Piotr 59-220 Legnica   DSA-010  
7. Kowalczuk Wojciech 58-100 Świdnica   DSA-011  
8. Kulon Bogusław 54-142 Wrocław   DSA-132  
9. Machlowski Sławomir 57-300 Kłodzko   DSA-012  
10. Majewski Witold   Głogów   DSA-013 176
11. Mamczar Michał   Wrocław   DSA-014 112
12. Mazur Roman 58-500 Jelenia Góra   DSA-114  
13. Niemiec Zbigniew   Wrocław   DSA-140  
14. Rosiek Ryszard 56-500 Syców Mickiewicza 15B/18 DSA-015 106
15. Sączek Ryszard   Bierutów   DSA-154 199
16. Słomian Karol 58-573 Piechowice   DSA-121  
17. Soiński Eugeniusz 58-900 Lubań Śl.   DSA-124  
18. Stacewicz Jacek 59-220 Legnica   DSA-017  
19. Stępień Marian 58-500 Jelenia Góra   DSA-127  
20. Szydełko Kazimierz 57-410 Ścinawka Średnia   DSA-018 038
21. Świerczewski Marek 50-246 Wrocław Trzebnicka 12/6 DSA-019 194
Sędziowie klasy drugiej
1. Bal Jarosław 57-360 Ołdrzychowice Śl.   DSA-020  
2. Balkiewicz Henryk 59-220 Legnica Neptuna 10/9 DSA-043 DSAl-006
3. Baranowski Krzysztof 58-500 Jelenia Góra   DSA-093  
4. Bieszczad Michał 58-130 Żarów   DSA-021 DSAl-029
5. Bilski Ignacy 59-900 Zgorzelec   DSA-094  
6. Boguszewicz Zygmunt   Wrocław   DSA-022 DSAl-021
7. Bożek Adam   Wrocław   DSA-023 DSAl-001
8. Cejko Leszek 58-500 Jelenia Góra   DSA-095  
9. Czaja Zbigniew 59-610 Wleń   DSA-096  
10. Dejewski Zbigniew 58-500 Jelenia Góra   DSA-098  
11. Dłubacz Jakub 57-411 Wambierzyce   DSA-024  
12. Drygalski Zbigniew 57-330 Szczytna Nadrzeczna 13 DSA-046 DSAl-028
13. Dzieniszewski Andrzej 58-500 Jelenia Góra   DSA-099  
14. Fura Ireneusz 56-120 Brzeg Dolny Braci Korczyńskich 1/6 DSA-025 DSAl-033
15. Gabrysiak Marian 58-140 Jaworzyna Śl.   DSA-026  
16. Gadzina Eugeniusz 58-500 Jelenia Góra   DSA-100  
17. Gałażewski Waldemar 59-920 Bogatynia, Porajów   DSA-072 DSAl-011
18. Groń Zbigniew 58-500 Jelenia Góra   DSA-101  
19. Hałubek Janusz 58-400 Kamienna Góra   DSA-102  
20. Ikawa Alfred 58-500 Jelenia Góra   DSA-104  
21. Jakubowski Józef 58-400 Kamienna Góra   DSA-105  
22. Janus Mieczysław 58-309 Wałbrzych   DSA-027  
23. Jodkowski Stanisław 58-500 Jelenia Góra   DSA-107  
24. Kaczmarek Zenon 59-700 Bolesławiec Bielska 4/13 DSA-054 DSAl-017
25. Kaźmierski Zbigniew 59-700 Bolesławiec Słowackiego 3/4 DSA-028 DSAl-015
26. Kipczak Jan 58-130 Żarów   DSA-029 DSAl-002
27. Klimowicz Jan 57-320 Polanica Zdr.   DSA-056 DSAl-026
28. Klukiewicz Piotr 51-642 Wrocław   DSA-073 DSAl-012
29. Kmiecik Władysław 58-400 Kamienna Góra Przedwojów 82 DSA-030 DSAl-003
30. Kocuba Mirosław 58-530 Kowary   DSA-110  
31. Kopeć Jerzy 58-500 Jelenia Góra   DSA-111  
32. Kosmala Jerzy 58-500 Jelenia Góra   DSA-112  
33. Kowzan Piotr 54-402 Wrocław   DSA-031  
34. Król Wojciech 57-250 Złoty Stok   lDSA-032  
35. Kryger Edmund 59-700 Bolesławiec   DSA-075 DSAl-022
36. Lipień Wiesław 58-400 Kamienna Góra Ptaszków 75 DSA-033 DSAl-004
37. Łada Ireneusz 58-506 Jelenia Góra   DSA-113  
38. Łaszkiewicz Jerzy   Wrocław   DSA-141  
39. Müller Marcin 58-500 Jelenia Góra   DSA-034 DSAl-035
40. Najdzionek Bolesław   Lwówek Śl.   DSA-115  
41. Nalepa Andrzej 58-500 Jelenia Góra   DSA-116  
42. Nasulicz Damian 57-320 Polanica Zdr.   DSA-035  
43. Nowak Ryszard   Wrocław   DSA-156  
44. Nowakowska Marta   Wrocław   DSA-077  
45. Ociesa Mścisław 58-900 Lubań Śl.   DSA-117  
45. Okorski Tadeusz 59-921 Porajów   DSA-036 DSAl-016
46. Olejnik Józef 58-900 Lubań Śl.   DSA-118  
47. Popek Tomasz 67-200 Głogów   DSA-037 DSAl-005
48. Pudło Jerzy 59-225 Chojnów   DSA-142 DSAl-038
49. Pyrzyński Marian 58-316 Wałbrzych Forteczna 13/4 DSA-038  
50. Sajda Czesław 59-930 Pieńsk   DSA-119  
51. Salomonowicz Stanisław 59-900 Zgorzelec   DSA-120  
52. Smoch Leon 59-920 Bogatynia   DSA-122  
53. Sobota Józef 58-400 Kamienna Góra   DSA-123  
54. Spendowski Tomasz 58-900 Lubań Śl.   DSA-125  
55. Stecki Witold 58-500 Jelenia Góra DSA-126
56. Stępień Ryszard 57-300 Kłodzko   DSA-039  
57. Sulikowski Albin 58-500 Jelenia Góra   DSA-128  
58. Woźniak Jan 57-100 Strzelin   DSA-040  
59. Zieliński Zbigniew 58-316 Wałbrzych   DSA-041  
60. Zmokły Adam 58-105 Świdnica   DSA-042  
61. Zygarowicz Stanisław 58-506/td> Jelenia Góra Kolberga 1/43 DSA-070 DSAl-019
Sędziowie klasy trzeciej
1. Adamek Artur 58-130 Żarów Sportowa 12/3 DSA-147 DSAl-044
2. Ambroży Michał 59-700 Bolesławiec   DSA-089  
3. Arendarczyk Marek 58-420 Lubawka   DSA-078  
4. Bebel Hubert 59-220 Legnica Zawiszaków 5/5 DSA-151  
5. Białowąs Stanisław 58-300 Wałbrzych   DSA-044  
6. Bieliński Kazimierz 58-309 Wałbrzych   DSA-045  
7. Cajbel Maciej 51-649 Wrocław Bacciarellego 42/8 DSA-146 DSAl-043
8. Czerniakowski Oskar 59-220 Legnica Kujawska 2/15 DSA-083  
9. Czyż Artur 53-407 Wrocław Wróbla 47/6 DSA-079 DSAl-032
10. Dudek Wojciech 57-350 Kudowa Zdr.   DSA-047  
11. Gałuszka Kamil 58-100 Świdnica   DSA-048  
12. Gasek Bogumił 58-105 Świdnica   DSA-049  
13. Górecki Janusz 57-350 Kudowa Zdr.   DSA-050  
14. Hudziak Paweł 57-300 Kłodzko Roszyce 16 DSA-051  
15. Jankiewicz Romuald 59-733 Wykroty   DSA-091  
16. Jasik Krzysztof 54-409 Wrocław Hiszpańska 1/4 DSA-152  
17. Jeziorny Grzegorz 58-105/td> Świdnica   DSA-052  
18. Jończyk Wiesław 58-900 Lubań Śl.   DSA-108  
19. Jurkowski Marcin 58-400 Kamienna Góra Ptaszków 85 DSA-053 DSAl-007
20. Kaftan Eugeniusz 57-320 Polanica Zdr.   DSA-055 DSAl-027
21. Kania Zbigniew 59-420 Bolków Jeleniogórska 52 DSA-082  
22. Kasza Jerzy 59-940 Węgliniec   DSA-109  
23. Koszkul Wojciech 58-405 Krzeszów Czadrów 53/8 DSA-057 DSAl-008
24. Kozina Kazimierz 58-100 Świdnica   DSA-059 DSAl-023
25. Lewicki Wiesław 51-681 Wrocław   DSA-137  
26. Lubosławski Radomił Jerzy 57-300 Kłodzko   DSA-060  
27. Łasut Ryszard 57-300 Kłodzko Łukasiewicza 1/7 DSA-061 DSAl-009
28. Łaszewicz Paweł 57-400 Nowa Ruda Oś.Woj. Polskiego 22/2/4 DSA-062 DSAl-018
29. Łopusiewicz Janusz 59-220 Legnica   DSA-134  
30. Malisz Jerzy 58-100 Świdnica   DSA-063 DSAl-024
31. Michałek Artur   Brzeg Dln.   DSA-064  
32. Nowakowski Michał 57-330 Szczytna Robotnicza6/2 DSA-135  
33. Owocki Jacek 58-100 Świdnica   DSA-065  
34. Pawlak Robert 59-420 Bolków Świny 1 DSA-080 DSAl-030
35. Pawlak Dariusz 59-420 Bolków Świny 1 DSA-081 DSAl-031
36. Picheta Łukasz 57-330 Szczytna Leśna 35/11 DSA-136  
37. Pluta Edmund   Ciechów   DSA-145  
38. Podgajny Tadeusz 59-420 Bolków Półwsie 13/4 DSA-085 DSAl-041
39. Podgajny Jerzy 59-420 Bolków Wierzchosławice 64 DSA-086  
40. Pojedziniec Władysław 50-147 Wrocław   DSA-138  
41. Rychlik Ryszard 58-314 Wałbrzych Blankowa 46/8 DSA-066  
42. Serwadczak Kazimierz 54-436 Wrocław   DSA-133 DSAl-042
43. Ślęzak Agnieszka 57-300 Kłodzko Wiosenna 33/10 DSA-088  
44. Świcarz Maciej 53-332 Wroclaw Powstańców Śl. 101/63 DSA-153  
45. Tymcio Leszek   Dzierżoniów DSA-155 DSAl-045
46. Urbanek Stanisław 58-260 Bielawa Różana 7 DSA-087 DSAl-034
47. Urbanowicz Henryk 58-530 Kowary   DSA-129  
48. Uryga Jacek 58-105 Świdnica   DSA-067  
49. Wasylkiewicz Andrzej 56-120 Brzeg Dolny   DSA-143 DSAl-039
50. Wieczorek Lech 51-180 Wrocław, Psary Główna 18 SA-148  
51. Wolfram Krzysztof 53-327 Wrocław   DSA-076 DSAl-014
52. Wołk-Łaniewska Marzena 59-500 Złotoryja Monte Cassino 3a DSA-144 DSAl-040
53. Wyczałek Tytus 57-320 Polanica Zdr.   DSA-068 DSAl-025
54. Zawadzki Łukasz 58-136 Wałbrzych   DSA-069  
55. Zawadzki Stanisław 51-209 Wrocław Berlinga 26 DSA-150  
56. Zimerman Marcin 59-700 Bolesławiec Rynek 36/7 DSA-090 DSAl-037
56. Żminda Bogdan 55-200 Oława   DSA-149  
57. Żeberski Jakub Wrocław  
 
1. Daleczko Władysław   Wrocław   DSA-130 lDSAl-036
2. Florczyk Ignacy 55-200 Oława     DSAl-010

Forum najnowsze posty

Facebook

Logowanie

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław