Wszystkim szachistom i sympatykom królewskiej gry składamy życzenia Radosnych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych, oraz wszelkich sukcesów sporytowych, osobistych i zawodowych.

Zarząd DZSzach

Artykuły

Aktualne listy finalistów MPJ 2010.

Lista awansujących do finałow MPJ'2010 i OOM'2010 - zestawił Zenon Chojnicki, zweryfikował Piotr Zieliński - w młodszych grupach (do lat 10 i do lat 12) uaktualniłem kategorie i rankingi.

 
M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Rank. Klub Data ur. Pkt. Wiek Skąd
1 II Grela, Kacper DS 1662 KS Polonia Wrocław 5.04.2000 7.0 C 10 MPJ
2 II Gajdamowicz, Adrian DS 1461 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 29.08.2001 4.5 C 10 MMJ DS-LB
3 II Muzyka, Dominik DS 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 23.05.2001 5.5 C 10 MMJ DS-LB
4 II Sernecki, Franciszek DS 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 15.10.2001 6.0 C 10 MMJ DS-LB
5 II Woźniak, Adam DS 1800 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 11.01.2000 6.0 C 10 MMJ DS-LB
6 III Łukasiewicz, Krzysztof DS 1600 UKS Błyskawica Legnica 28.10.2001 4.5 C 10 MMJ DS-LB
7 II Mroziński, Michał KP 1800 LKS Promień Kowalewo Pom. 20.03.2001 6.0 C10 MMJ KP-PO
8 II Drozdowski, Konrad KP 1683 PKS Wiatrak Bydgoszcz 5.02.2000 7.0 C 10 MPJ
9 III Tamoń, Radosław KP 1600 UKS OPP Toruń 9.03.2000 6.0 C 10 MMJ KP-PO
10 IV Jażdżyk, Julian LD 1400 KSz Piątka Skierniewice 18.02.2000 6.0 C10 MMJ LD-SK
11 III Stanowski, Mateusz LD 1600 LKS Stomil Bełchatów 24.02.2001 6.5 C10 MMJ LD-SK
12 III Wieczorek, Michał LD 1600 UKS Piątka Wieluń 28.05.2000 8.0 C10 MMJ LD-SK
13 II Pietraś, Daniel LU 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 8.09.2000 6.5 C10 MMJ LU-PL
14 III Kowalski, Igor MA 1600 MKS Polonia Warszawa 15.03.2001 7.5 C10 MMJ MA-WM
15 IV Piotrowicz, Jakub MA 1400 MKS Polonia Warszawa 29.03.2001 6 C 10 MMJ MA-WM
16 III Rosiak, Tomasz MA 1600 MKS Polonia Warszawa 21.08.2000 7 C10 MMJ MA-WM
17 III Solnicki, Maciej MA 1600 MKS Polonia Warszawa 28.04.2000 6.0 C10 TOS
18 III Mrozowski, Jan MA 1600 PKS Agape Białołęka 8.02.2000 6 C10 MMJ MA-WM
19 III Kozakow, Aleksy MA 1600 UKS Czternastka Warszawa 1.03.2000 5.5 C10 TPSz
20 III Urbański, Wojciech MP 1600 UKS Magnus Rzezawa 13.01.2001 6.5 C10 MMJ MP-PK
21 III Guzik, Jan MP 1600 UKS przy SP 8 Chrzanów 26.01.2000 7.0 C10 TOS
22 II Staroń, Mateusz MP 1800 UKS przy SP 8 Chrzanów 19.06.2000 6.5 C10 MMJ MP-PK
23 II Tustanowski, Mateusz OP 1600 LKS Zarzewie Prudnik 19.06.2001 8.0 C10 PP8
24 II Paliszewski, Dominik OP 1800 PUKS Rodło Opole 26.09.2001 7.0 C10 TOS
25 II Pułtorak, Jan OP 1800 PUKS RODŁO OPOLE 12.10.2002 8.0 C10 MPP
26 II Szmer, Aleksander OP 1566 PUKS Rodło Opole 13.04.2000 8.0 C 10 MMJ OP-SL
27 III Świerc, Robert OP 1600 PUKS Rodło Opole 20.03.2000 5.5 C10 MMJ OP-SL
28 III Matyja, Szymon PK 1600 GKSz Hetman Pilzno 14.04.2000 5.5 C10 MMJ MP-PK
29 III Kałwik, Mateusz PK 1600 KKSz Urania Krosno 1.04.2000 6.0 C10 MMJ MP-PK
30 III Baran, Radomił PK 1600 SPDK Staroniwa Rzeszów 19.07.2000 7.0 C10 MMJ MP-PK
31 III Popławski, Maciej PL 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 13.04.2001 5.5 C10 MMJ LU-PL
32 III Radzewicz, Paweł PL 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 7.07.2000 5.0 C10 TPSz
33 III Radzewicz, Piotr PL 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 7.07.2000 5.5 C10 TPSz
34 III Rojek, Mateusz PL 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 14.01.2001 6.5 C10 PP8
35 III Surażyński, Kacper PL 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 14.12.2000 7.5 C10 MMJ LU-PL
36 III Tylenda, Krzysztof PL 1600 KSz. Javena Hańcza Suwałki 25.09.2000 5.5 C10 MMJ LU-PL
37 III Pytel, Maciej PL 1600 MUKS Stoczek 45 Białystok 28.04.2002 6.5 C10 MMJ LU-PL
38 II Garbowski, Jakub PO 1800 UKS Gedanensis Gdańsk 25.03.2001 7.0 C 10 MMJ KP-PO
39 II Szymanowski, Igor PO 1348 UKS Gedanensis Gdańsk 27.02.2001 7.0 C10 PP8
40 III Wyczling, Bartosz PO 1600 UKS SP11 Skoczek Tczew 6.01.2001 6.0 C 10 MMJ KP-PO
41 II Zaleski, Łukasz PO 1800 UKS ZAWISZA Kolbudy 25.04.2000 7.5 C 10 MMJ KP-PO
42 III Grot, Jacek SK 1600 KS Fart Kielce 28.02.2000 6.0 C10 MMJ LD-SK
43 II Choina, Michał SK 1800 KSz Hetman Ostrowiec Św. 7.06.2000 8.0 C10 MMJ LD-SK
44 III Jobda, Rafał SL 1600 HetMaN Szopienice Katowice 20.02.2002 7.0 C10 MPP
45 II Klementowski, Dawid SL 1800 MKSz Rybnik 24.03.2000 7.0 C10 TOS
46 II Kozioł, Kamil SL 1800 MKSz Rybnik 11.11.2000 7.5 C 10 MPJ
47 III Mulet, Mateusz SL 1600 PSSz Pszczyna 22.06.2000 6.5 C10 MMJ OP-SL
48 II Walter, Szymon SL 1800 UKS 21 Podlesie 14.07.2000 7.0 C10 MMJ OP-SL
49 II Bilczewski, Kacper SL 1514 UKS Ognisko Rydułtowy 26.02.2000 6.0 C 10 MPJ
50 III Rybka, Martin SL 1600 UKS Ognisko Rydułtowy 8.04.2000 6.5 C10 MMJ OP-SL
51 II Janik, Igor WM 1630 KSz Zakrzewo-Start Ebląg 9.08.2000 7 C10 MMJ MA-WM
52 II Janiszewski, Filip WP 1494 KTS-W Kalisz 18.04.2000 8.0 C 10 MPJ
53 III Piotrowski, Maciej WP 1600 KTS-W Kalisz 2.06.2000 5.5 C 10 MMJ WP-ZP
54 IV Pabiszczak, Nikodem WP 1400 OTSz Ostrów Wlkp 17.10.2002 7.5 C10 MPP
55 III Raczyński, Krzysztof WP 1600 UKS Polan Poznań 7.03.2001 5.0 C 10 MMJ WP-ZP
56 III Gliniecki, Bartosz WP 1600 UKSz Ziemowit Złotów 2.03.2000 6.5 C 10 MMJ WP-ZP
57 III Leszczyński, Stanisław WP 1600 UKSz Ziemowit Złotów 8.02.2000 7.5 C 10 MMJ WP-ZP
58 III Włodarczyk, Dawid ZP 1600 GKSz Solny Grzybowo 10.01.2000 8.0 C10 MMJ WP-ZP










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj. Rank. Klub Data ur. Pkt.

1 III Karykowska, Anna DS 1400 ASSz Miedź Legnica 26.06.2000 5.0 D10 TOS
2 II Dwilewicz, Agata DS 1600 KS Polonia Wrocław 23.06.2001 6.0 D 10 MPJ
3 IV Szulc, Patrycja DS 1250 KS Polonia Wrocław 21.04.2001 2.0 D10 MMJ DS-LB
4 IV Kalinowska, Alicja DS 1250 KSz Polonia Wrocław 26.11.2002 0.0 D10 MMJ DS-LB
5 II Kalinowska, Karolina DS 1600 KSz Polonia Wrocław 9.04.2000 4.0 D10 MMJ DS-LB
6 III Frej, Zofia DS 1400 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.11.2001 7 D10 PP8
7 IV Borkowska, Zuzanna KP 1250 MKS EMDEK Bydgoszcz 5.07.2000 4.5 D10 MMJ KP-PO
8 III Zakrzewska, Natalia KP 1400 UKS Kopernik Grudziądz 14.07.2000 4.5 D10 MMJ KP-PO
9 III Humin, Julia KP 1400 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 4.04.2000 5.5 D10 MMJ KP-PO
10 III Litowska, Maria KP 1400 UKS OPP DH Toruń 20.08.2000 6.0 D10 MMJ KP-PO
11 II Śliwicka, Alicja KP 1600 UKS OPP Toruń 1.09.2001 8 D10 PP8 i MPJ
12 III Malinowska, Monika LB 1400 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 9.09.2000 3.0 D10 MMJ DS-LB
13 IV Partyka, Justyna LB 1250 STMGK Strzelce Krajeńskie 28.06.2002 1.0 D10 MMJ DS-LB
14 III Budzińska, Małgorzata LD 1400 KSz Piątka Skierniewice 21.05.2000 6.0 D10 MMJ LD-SK
15 II Najuch, Natalia LD 1600 KSz Piątka Skierniewice 28.01.2000 7.0 D10 MMJ LD-SK
16 V Misiek, Zuzanna LD 1100 UKS GOK Galewice 28.05.2000 3.0 D10 MMJ LD-SK
17 V Szczota, Klaudia LD 1100 UKS GOK Galewice 9.01.2000 4.0 D10 MMJ LD-SK
18 IV Szczuka, Żaneta LD 1250 UKS Piątka Wieluń 25.09.2000 4.0 D10 MMJ LD-SK
19 IV Gowin, Małgorzata MA 1250 MKS MDK Warszawa 5.02.2001 5 D10 MMJ MA-WM
20 II Górska Weronika MA 1600 MKS Polonia Warszawa 16.06.2000 7 D10 MMJ MA-WM
21 III Soćko, Weronika MA 1400 MKS Polonia Warszawa 21.03.2000 7.5 D10 MMJ MA-WM
22 III Parol, Pola MA 1400 MTSz Mińsk Mazowiecki 28.09.2000 8 D10 MMJ MA-WM
23 III Tkaczyk, Weronika MA 1400 UKS Czternastka Warszawa 20.04.2000 6.5 D10 MMJ MA-WM
24 III Jankiewicz, Julia MA 1400 Wrzos Międzyborów 7.04.2002 2.5 D10 TOS
25 III Cebula, Alicja MP 1400 UKS Czarny Koń Olkusz 27.09.2001 5.0 D10 TOS
26 III Święch, Gabriela MP 1400 UKS GONIEC Staniątki 9.12.2000 7.5 D10 MMJ MP-PK
27 III Filipek, Justyna MP 1400 UKS Hetman Koronny Trzebinia 22.08.2000 6.0 D10 MMJ MP-PK
28 II Łęczek, Weronika MP 1600 UKS Magnus Rzezawa 12.01.2001 6.0 D 10 MPJ
29 II Kucharska, Honorata MP 1600 UKS SP8 Chrzanów 18.07.2002 8.0 D10 MPP
30 II Kwiatkowska, Agnieszka OP 1600 LZS Swornica Czarnowąsy 22.06.2000 7.5 D10 MMJ OP-SL
31 II Pędrak, Paulina PK 1600 GKSz Hetman Pilzno 29.02.2000 7.0 D10 TPSz
32 III Mrozowska, Gabriela PK 1400 KKSz Urania Krosno 11.06.2000 6.0 D10 MMJ MP-PK
33 III Jurkiewicz, Zuzanna PK 1400 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 9.10.2000 4.5 D10 TOS
34 III Krzysztyńska, Anna PK 1400 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 17.08.2001 6.5 D10 MMJ MP-PK
35 III Trybowska, Barbara PK 1400 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 7.11.2000 5.0 D10 TPSz
36 III Białowąs, Blanka PK 1400 S-KKS Przemyśl 5.05.2000 5.0 D10 MMJ MP-PK
37 III Popiel, Natalia PL 1400 KSz. Javena Hańcza Suwałki 4.03.2000 4.5 D10 MMJ LU-PL
38 III Rudzińska, Michalina PL 1400 KSz. Javena Hańcza Suwałki 22.01.2002 7.0 D10 MPP
39 II Kiołbasa, Oliwia PL 1600 LKS Augustovia Augustów 26.04.2000 6.0 D 10 MPJ
40 III Szymaniuk, Daria PL 1400 LUKS Orient Sokółka 5.03.2000 2.0 D10 MMJ LU-PL
41 III Rudnik, Małgorzata PL 1400 MKSz-MDK Białystok 1.02.2000 3.5 D10 MMJ LU-PL
42 III Daciuk, Paulina PL 1400 MUKS Stoczek 45 Białystok 4.07.2000 2.5 D10 MMJ LU-PL
43 III Kondraciuk, Daria PL 1400 MUKS Stoczek 45 Białystok 17.04.2000 2.5 D10 MMJ LU-PL
44 III Kindler, Karolina PO 1400 UKS Gedanensis Gdańsk 7.06.2001 7.0 D10 MMJ KP-PO
45 III Tomaka, Anna SL 1400 Akademia Szachowa Gliwice 29.04.2000 5.5 D10 MMJ OP-SL
46 III Trzeciak, Martyna SL 1400 Chorzowskie Towarzystwo Szachowe Chorzów 21.02.2002 7.0 D10 MPP
47 III Gil, Oliwia SL 1400 KS CARBO Gliwice 30.09.2000 5.5 D10 MMJ OP-SL
48 III Wójcik, Jagoda SL 1400 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3.03.2000 7.0 D10 MMJ OP-SL
49 II Cieślak, Wiktoria SL 1600 MKSz Rybnik 3.03.2000 6.0 D 10 MPJ
50 II Stebel, Agata SL 1600 UKS Ognisko Rydułtowy 24.05.2000 7.5 D10 MMJ OP-SL
51 IV Kocur, Klaudia WP 1250 UKS Skoczek Kopanica 23.12.2000 4.5 D10 MMJ WP-ZP
52 III Momot, Weronika WP 1400 UKS Smecz Konin 14.05.2000 6.0 D10 MMJ WP-ZP
53 II Choremska, Zuzanna WP 1600 UMKS Na Pięterku Poznań 1.01.2000 6.0 D10 TPSz
54 III Koperska, Nina WP 1400 UMKS Na Pięterku Poznań 16.02.2000 5.5 D10 MMJ WP-ZP
55 III Bylica, Katarzyna ZP 1400 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 25.10.2000 8.0 D10 MMJ WP-ZP
56 II Antolak, Julia ZP 1487 GKSz Solny Grzybowo 22.02.2000 9.0 D10 MMJ WP-ZP




















M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1 III Maciak, Gabriela DS 1400 ASSz Miedź Legnica 2.12.1999 4.5 D 12 MMJ DS-LB
2 I+ Dadełło, Aleksandra DS 1708 KSz Polonia Wrocław 9.02.1998 8.0 D 12 MPJ
3 II+ Dwilewicz, Katarzyna DS 1478 KSz Polonia Wrocław 14.07.1999 6.5 D 12 MMJ DS-LB
4 WCM Dmochowska, Agnieszka DS 1568 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 18.01.1999 9.0 D 12 MPJ
5 II Sękowska, Helena DS 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 15.02.1999 4.5 D 12 MMJ DS-LB
6 III Bebel, Agnieszka DS 1400 UKS Błyskawica Legnica 20.01.1998 5.0 D 12 MMJ DS-LB
7 III Skorupa, Oliwia KP 1400 UKS Rotmistrz Grudziądz 10.06.1999 3.0 D 12 MMJ KP-PO
8 III Wójcik, Julia LD 1400 KSz Piątka Skierniewice 2.08.1999 6.5 D 12 MMJ LD-SK
9 IV Chądzyńska, Magdalena LD 1250 ŁKS Szach-Centrum Łódź 26.01.1999 6.5 D 12 MMJ LD-SK
10 III Wojna, Ewelina LD 1400 ŁKS Szach-Centrum Łódź 14.02.1998 8.0 D 12 MMJ LD-SK
11 III Siorek, Beata LD 1400 UKS Piątka Wieluń 5.03.1999 7.0 D 12 MMJ LD-SK
12 II Bednarczyk, Katarzyna LU 1600 LUKS Fajsławice 24.09.1999 6.5 D 12 MMJ LU-PL
13 II Topolan, Agata LU 1600 MKS Start Lublin 13.01.1999 5.0 D 12 MMJ LU-PL
14 II Bębnik, Małgorzata LU 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 14.12.1998 6.0 D 12 MMJ LU-PL
15 I Harazińska, Ewa MA 1717 MKS Polonia Warszawa 11.04.1998 7.0 D 12 MPJ
16 II+ Kaniewska, Emilia MA 1600 Polonia Warszawa 26.06.1999 9.0 D 12 MMJ MA-WM
17 II Szymańska, Aleksandra MA 1600 PUKS Makowiec 8.03.1999 5.5 D 12 MMJ MA-WM
18 II Posuniak, Weronika MA 1600 UKS MDK Radom 27.05.1999 6.5 D 12 MMJ MA-WM
19 II Marczuk, Anna MP 1523 KKSz Kraków 6.10.1999 8.0 D 12 MPJ
20 I Woźniak, Mariola MP 1644 KKSz Kraków 17.03.1998 7.5 D 12 MPJ
21 II Hosiawa, Klara MP 1600 MKS KSOS Kraków 2.07.1999 5.0 D 12 MMJ MP-PK
22 III Ślęczka, Weronika MP 1400 MKS MOS Wieliczka 29.06.1998 1.5 D 12 MMJ MP-PK
23 II Kasperek, Kinga MP 1600 UKS SP 8 Chrzanów 25.07.1998 6.0 D 12 MPJ
24 II+ Karleszko, Karolina OP 1600 PUKS Rodło Opole 5.01.1999 5.5 D 12 TOS
25 II Kopica, Paulina OP 1600 PUKS Rodło Opole 1.05.1998 7.0 D 12 MPJ
26 II Godek, Martyna PK 1600 KS Górnovia Smak-EKO Górno 18.10.1999 5.0 D 12 MMJ MP-PK
27 II Kozubal, Aleksandra PK 1600 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 16.08.1999 6.5 D 12 MMJ MP-PK
28 II Burdzy, Joanna PK 1600 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 16.02.1998 6.0 D12 TPSz
29 II Murawko, Julia PL 1505 KSz. Javena Hańcza Suwałki 9.02.1998 7.0 D12 TPSz
30 II Szwajkowska, Kamila PL 1290 KSz. Javena Hańcza Suwałki 8.02.1998 7.0 D 12 MMJ LU-PL
31 II Burakowska, Gabriela PL 1600 MUKS Stoczek 45 Białystok 28.08.1998 6.0 D 12 TOS
32 II+ Redmerska, Maria PO 1600 MTS Kwidzyn 1.03.1999 5.5 D 12 MMJ KP-PO
33 II Olechnicka, Karolina PO 1600 Ognisko TKKF Rzemyk Gdynia 20.09.1999 5.5 D 12 MMJ KP-PO
34 II Wilk, Oktawia PO 1600 SKF Korsarz Gdynia 4.03.1998 4.0 D 12 MMJ KP-PO
35 III Prokopowicz, Anna PO 1400 UKKS Biała Królowa Pruszcz Gdański 31.12.1998 2.0 D12 MMJ KP-PO
36 II Rudol, Maria SL 1459 JKSz MCKiS Jaworzno 11.06.1999 6.0 D 12 MMJ OP-SL
37 II Kubicka, Anna SL 1600 KS Carbo-Gliwice Gliwice 8.06.1999 7.5 D 12 MMJ OP-SL
38 II+ Gazikova, Veronika SL 1750 KSz Silesia Racibórz 4.05.1999 10.5 D 12 MPJ
39 II Konopacka, Martyna SL 1600 MKSz Rybnik 20.01.1999 6.5 D 12 MMJ OP-SL
40 II Pokrzywa, Katarzyna SL 1600 MKSz Rybnik 27.05.1999 7.5 D 12 MPJ
41 II Sobczak, Marta SL 1600 MOSiR Klub Olimpijczyka Mysłowice 8.12.1999 6.0 D 12 TOS
42 II Kotula, Magdalena SL 1600 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 15.01.1998 6.0 D 12 MMJ OP-SL
43 II Grubalska, Daria WM 1600 UKS Trzydziestka Olsztyn 29.06.1998 5.0 D 12 MMJ MA-WM
44 II Sokołowska, Anna WP 1600 KTS-W Kalisz 29.04.1998 8.0 D 12 MMJ WP-ZP
45 II Skrzypczak, Edyta WP 1600 MKS Wicher Zbąszyń 7.07.1998 8.5 D 12 MMJ WP-ZP
46 II Glapa, Anna WP 1600 MMKS WIENIAWA LESZNO 18.12.1999 5.5 D12 TPSz
47 III Kopacka, Natalia WP 1400 OTSz Ostrów Wielkopolski 18.09.1998 7.0 D 12 MMJ WP-ZP
48 II Rewers, Dominika ZP 1600 GKSz Solny Grzybowo 18.05.1998 6.0 D 12 MMJ WP-ZP
49 II Walukiewicz, Dominika ZP 1600 KS Mechanik Stargard Szczeciński 8.08.1998 3.5 D 12 TOS










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1 II Bronsztejn, Wojciech DS 1678 KSz Polonia Wrocław 21.05.1998 5.0 C 12 MMJ DS-LB
2 II Koza, Stanisław DS 1422 KSz Polonia Wrocław 9.06.1998 6.0 C12 TOS
3 II Nowakowski, Artur DS 1554 KSz Polonia Wrocław 21.04.1998 7.0 C 12 TOS
4 II Jóźków, Kacper DS 1636 MGLKS Parnas Oława 2.02.1998 5.0 C 12 MMJ DS-LB
5 II Korpalski, Maciej DS 1540 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 15.03.1998 4.5 C 12 MMJ DS-LB
6 II Piotrowski, Przemysław DS 1794 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 16.09.1998 6.5 C 12 MMJ DS-LB
7 II Marchlewicz, Artur KP 1792 BTSz Centrum Bydgoszcz 4.10.1999 8.0 C 12 MPJ
8 II Gajek, Radosław KP 1835 UKS Rotmistrz MAT Premium Grudziądz 26.04.1998 6.5 C 12 MPJ
9 III Gwardecki, Filip LD 1600 KSz Piątka Skierniewice 20.08.1999 6.0 C 12 MMJ LD-SK
10 II Osiński, Emil LD 1664 LKS Stomil Bełchatów 17.06.1998 8.0 C 12 MMJ LD-SK
11 II+ Osiński, Kamil LD 1715 LKS Stomil Bełchatów 17.06.1998 7.5 C 12 MMJ LD-SK
12 II Kurzępa, Bartłomiej LU 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 24.08.1999 7.0 C12 TPSz
13 II Molenda, Marcin LU 1800 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 15.07.1998 6.5 C12 MMJ LU-PL
14 I Żądło, Maciej LU 1634 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 5.03.1998 8.0 C12 MMJ LU-PL
15 II Czajkowski, Adam MA 1732 LKS Nadnarwianka Pułtusk 23.02.1998 6.5 C 12 MMJ MA-WM
16 II Chomczyk, Marek MA 1545 MKS Polonia Warszawa 20.06.1998 6.0 C 12 TOS
17 I Maciejewski, Andrzej MA 1720 MKS Polonia Warszawa 8.01.1998 7.0 C 12 MMJ MA-WM
18 II Ogonowski, Jakub MA 1593 UKS Czternastka Warszawa 30.06.1998 7.0 C 12 MMJ MA-WM
19 II Winiarski, Mikołaj MA 1725 UKS Szachylice Chylice 16.12.1999 6.0 C 12 MMJ MA-WM
20 II Żarnowski, Krzysztof MP 1658 GKSz Kornuty Gorlice 25.06.1998 8.0 C 12 MMJ MP-PK
21 II Lankof, Piotr MP 1448 KKSz Kraków 12.04.1999 7.5 C 12 MPJ
22 FM Duda, Jan-Krzysztof MP 2079 MKS MOS Wieliczka 26.04.1998 10.0 C 12 MPJ
23 II Drop, Szymon MP 1585 UKS przy SP 8 Chrzanów 26.02.1998 5.0 C 12 MMJ MP-PK
24 II Mykita, Andrzej OP 1608 LZS Goniec Kluczbork 21.07.1998 6.0 C 12 MPJ
25 II Wiśniewski, Michał OP 1444 PUKS Rodło Opole 30.04.1999 8.0 C 12 MPJ
26 II Drabek, Jan PK 1680 KKSz Urania Krosno 23.07.1998 8.5 C 12 MMJ MP-PK
27 II Kałwik, Krystian PK 1800 KKSz Urania Krosno 2.03.1998 5.5 C 12 MMJ MP-PK
28 II Buraczewski, Rafał PL 1629 KSz. Javena Hańcza Suwałki 25.04.1998 7.0 C12 TPSz
29 II Moćkun, Dawid PL 1627 KSz. Javena Hańcza Suwałki 8.08.1999 6.5 C12 TPSz
30 II Smolarczyk, Tomasz PL 1609 MUKS Stoczek 45 Białystok 3.06.1999 7.0 C12 MMJ LU-PL
31 II Szapiel, Paweł PL 1800 MUKS Stoczek 45 Białystok 28.05.1999 6.0 C12 MMJ LU-PL
32 III Lasota, Kacper PO 1600 MTS Kwidzyn 1.06.1999 6.0 C 12 MMJ KP-PO
33 II Szulc, Krzysztof PO 1573 Ognisko TKKF Rzemyk Gdynia 24.03.1998 6.5 C 12 MMJ KP-PO
34 II Pham, Juliusz PO 1609 SKF Korsarz Gdynia 23.06.1999 7.0 C 12 MMJ KP-PO
35 II Kindler, Przemysław PO 1800 UKS Gedanensis Gdańsk 19.11.1998 7.0 C 12 MMJ KP-PO
36 II Sękowski, Piotr SK 1800 KS FART Kielce 22.09.1998 5.5 C 12 MMJ LD-SK
37 III Erdmann, Krzysztof SL 1600 JKSz MCKiS Jaworzno 31.08.1998 6.0 C 12 MMJ OP-SL
38 II Lizak, Jakub SL 1800 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 12.03.1998 6.0 C 12 MMJ OP-SL
39 II Karpacz, Piotr SL 1648 UKS Pałac Młodzieży Katowice 15.07.1998 7.5 C 12 MMJ OP-SL
40 II Wiaterek, Jakub SL 1800 UKS Pałac Młodzieży Katowice 5.04.1998 6.0 C 12 MMJ OP-SL
41 II Adamczewski, Maciej WP 1505 KTS-W Kalisz 18.01.1999 8.5 C 12 MPJ
42 II Michalski, Filip WP 1582 OTSz Ostrów Wielkopolski 24.09.1999 6.0 C 12 MMJ WP-ZP
43 III Niekraś, Dawid WP 1600 UKS KSM Tęcza Kościan 13.04.1998 6.5 C 12 TOS
44 II Śnihur, Adam WP 1800 UKS Smecz Konin 8.07.1999 5.5 C 12 MMJ WP-ZP
45 II Śnihur, Piotr WP 1701 UKS Smecz Konin 4.02.1998 6.5 C 12 MPJ
46 II Januszkiewicz, Wojciech ZP 1683 AKSz Hetman Politechnika Koszalin 1.01.1999 8.5 C 12 MPJ
47 II+ Delekta, Filip ZP 1686 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 24.11.1998 8.5 C 12 MMJ WP-ZP
48 II Śmieszek, Wojciech ZP 1662 KSz Gryf Szczecin 11.03.1998 7.5 C 12 MMJ WP-ZP
49 I Karwowski, Kacper ZP 1795 UKS Szach Gryfice 4.03.1998 6.5 C 12 MPJ










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1 II KHAMIDOV, Komil DS 1972 KSz Polonia Wrocław 12.06.1997 8.0 C 14 MPJ
2 I Woźniak, Bartosz DS 1807 KSz Polonia Wrocław 31.01.1996 4.5 C 14 MMJ DS-LB
3 I Cukrowski, Filip DS 1929 MKS Rokita Brzeg Dolny 17.06.1996 5.5 C 14 MMJ DS-LB
4 II+ Chmielewski, Jakub DS 1727 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 6.01.1996 4.5 C 14 MMJ DS-LB
5 II+ Mazalon, Mateusz KP 1768 MKS EMDEK Bydgoszcz 14.08.1996 6.0 C 14 MMJ KP-PO
6 II Karski, Sebastian KP 1835 MTS Kwidzyn 6.12.1996 5.5 C 14 MMJ KP-PO
7 I+ Drozdowski, Kacper KP 2073 PKS Wiatrak Bydgoszcz 14.05.1996 7.5 C14 OOM
8 II+ ŚLIWICKI, Damian KP 1738 UKS OPP Toruń 31.03.1997 7.5 C 14 MPJ
9 III Świderski, Radosław LB 1638 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 4.06.1997 4.5 C 14 MMJ DS-LB
10 I Budziński, Jan LD 1845 KSz Piątka Skierniewice 3.05.1996 5.5 C14 OOM
11 II Kowalczyk, Adam LD 1720 KSz Piątka Skierniewice 9.03.1996 5.5 C 14 MMJ LD-SK
12 II Kowalczyk, Mariusz LD 1735 LKS PARK Starzenice 3.04.1997 8.0 C 14 MMJ LD-SK
13 I Blaszkiewicz, Mateusz LD 1916 ŁKS Szach-Centrum Łódź 7.05.1996 6.0 C14 OOM
14 II Fronczak, Sebastian LD 1647 ŁKS Szach-Centrum Łódź 8.01.1997 6.0 C 14 MMJ LD-SK
15 II Ziemba, Artur LD 1628 ŁKS Szach-Centrum Łódź 6.08.1996 6.5 C 14 MMJ LD-SK
16 II Siedlanowski, Łukasz LU 1687 MKS Start Lublin 21.05.1997 6.0 C14 MMJ LU-PL
17 I Nowicki, Bartosz MA 1980 KS Wesoła Warszawa 25.04.1996 5.0 C 14 MMJ MA-WM
18 I Jarmuła, Paweł MA 1886 MKS Polonia Warszawa 13.06.1996 5.5 C 14 MMJ MA-WM
19 II Eggink, Mateusz MA 1757 UKS Łady 15.10.1996 5.5 C 14 MMJ MA-WM
20 I EGGINK, Ryszard MA 1762 UKS Łady 18.10.1997 8.5 C 14 MPJ
21 II Jajte-Pachota, Maciej MP 1687 KKSz Kraków 22.03.1997 6.5 C 14 MMJ MP-PK
22 I MARCZUK, Dominik MP 1828 KKSz Kraków 2.06.1997 7.5 C 14 MPJ
23 II Chmiel, Marcin MP 1709 MLKSz Myślenice 22.04.1996 7.5 C 14 MMJ MP-PK
24 II Matysiak, Samuel MP 1768 MLKSz Myślenice 19.03.1996 6.5 C 14 TOS
25 II Mirski, Michał MP 1672 UKS Hetman Koronny Trzebinia 24.10.1997 6.5 C 14 TOS
26 I+ Tomsia, Kamil MP 2127 UKS Hetman Koronny Trzebinia 16.04.1996 6.0 C14 OOM
27 II Knapik, Andrzej MP 1809 UKS przy SP 8 Chrzanów 14.03.1996 6.0 C 14 MMJ MP-PK
28 II+ Klimek, Marcin OP 1721 PUKS Rodło Opole 27.03.1996 6.5 C 14 TOS
29 I Gawiec, Konrad PK 1772 LKSz GCKiP Czarna 10.09.1996 7.5 C14 TPSz
30 II Łada, Michał PL 1800 KSz. Javena Hańcza Suwałki 21.05.1996 5.5 C14 MMJ LU-PL
31 I Poświatowski, Michał PL 1882 KSz. Javena Hańcza Suwałki 9.08.1996 7.0 C14 MMJ LU-PL
32 I+ Nasuta, Grzegorz PL 2082 MUKS Stoczek 45 Białystok 1.03.1996 5.5 C14 OOM
33 I Żochowski, Kacper PL 1808 MUKS Stoczek 45 Białystok 28.02.1996 8.5 C14 MMJ LU-PL
34 II+ Chmielecki, Michał PO 1741 UKS Drapol-Jantar Pruszcz Gdański 29.03.1996 7.5 C 14 MMJ KP-PO
35 II+ Ulanowski, Karol PO 1760 UKS SP11 Skoczek Tczew 22.03.1997 7.0 C 14 MMJ KP-PO
36 II Perończyk, Karol SL 1648 KSz HetMaN Szopienice Katowice 11.07.1996 6.0 C 14 MMJ MP-PK
37 II Marciniszyn, Jakub SL 1661 KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała 25.08.1996 5.5 C 14 MMJ OP-SL
38 I KACZMAREK, Aleksander SL 1886 MKS Śląsk Zabrze 6.03.1997 8.5 C 14 MPJ
39 II+ Cichy, Kamil SL 1848 MKSz Rybnik 20.01.1996 6.0 C 14 MMJ OP-SL
40 II Cieślak, Patrycjusz SL 1683 MKSz Rybnik 21.02.1997 6.0 C 14 MMJ OP-SL
41 I Smołka, Marcin SL 1910 MKSz Rybnik 31.07.1996 7.0 C 14 MMJ OP-SL
42 I Renkowski, Piotr WM 1691 UKS Trzydziestka Olsztyn 24.08.1996 5.5 C 14 MMJ MA-WM
43 II Chmielarz, Maciej WP 1720 OTSz Ostrów Wielkopolski 30.01.1997 6.0 C 14 MMJ WP-ZP
44 I Kwiatkowski, Wiktor WP 1832 UKS Kościelec 4.11.1996 6.5 C 14 MMJ WP-ZP
45 II Lebiedowicz, Borys ZP 1615 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 7.07.1997 6.0 C 14 MMJ WP-ZP
46 I Gabryjałowicz, Jakub ZP 1768 GKSz Solny Grzybowo 30.05.1996 7.5 C 14 MMJ WP-ZP










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1 II+ LASCAR, Radosława DS 1489 ASSz Miedź Legnica 3.07.1997 7.0 D 14 MPJ
2 I+ Grochocińska, Urszula DS 1677 KSz Polonia Wrocław 5.01.1996 7.0 D 14 TOS
3 I Cheńska, Karolina DS 1549 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2.10.1996 4.0 D 14 MMJ DS-LB
4 II Korpalska, Joanna DS 1446 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.06.1996 4.0 D 14 MMJ DS-LB
5 I LACHOWICZ, Judyta DS 1657 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 24.10.1997 7.5 D 14 MPJ
6 II Ślęczka, Iwona DS 1600 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 4.10.1997 6.0 D 14 TOS
7 II Rogacka, Natalia DS 1515 UKS Ogniwo Legnica 17.02.1997 3.5 D 14 MMJ DS-LB
8 I Żyła, Agata DS 1533 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 23.05.1996 5.0 D 14 MMJ DS-LB
9 II Skoczek, Karolina KP 1649 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 17.08.1996 5.0 D 14 MMJ KP-PO
10 I Delekta, Anna LB 1691 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 16.10.1996 6.0 D14 OOM
11 I Tarnowska, Aleksandra LD 1773 KSz Piątka Skierniewice 17.01.1996 6.0 D14 OOM
12 II+ Kustal, Emilia LD 1532 ŁKS Szach-Centrum Łódź 12.01.1996 6.0 D14 OOM
13 II+ Szymczak, Paula LD 1646 ŁKS Szach-Centrum Łódź 22.11.1997 12.0 D 14 MMJ LD-SK
14 II Rykała, Monika LD 1647 PTC Pabianice 29.11.1996 6.0 D14 OOM
15 II+ Góra, Antonina LU 1541 UKS Awans Żyrzyn 14.11.1997 7.0 D 14 MMJ LU-PL
16 I PASTUSZKO, Kinga MA 1763 MKS Polonia Warszawa 30.07.1997 9.0 D 14 MPJ
17 II Barszcz, Milena MA 1600 PUKS Makowiec Skaryszew 4.05.1997 5.5 D 14 MMJ MA-WM
18 II Kadziela, Agnieszka MA 1600 UKS MDK Radom 3.03.1996 5.5 D 14 MMJ MA-WM
19 II Rylska, Kamila MA 1600 UKS Szachylice 5.11.1997 5.0 D 14 MMJ MA-WM
20 II Ziemba, Magdalena MP 1600 GKSz Kornuty Gorlice 15.01.1997 5.5 D 14 MMJ MP-PK
21 II Tracz, Marcelina MP 1593 MKS MOS Wieliczka 13.01.1996 6.5 D 14 TOS
22 II Bednarczyk, Żaneta MP 1600 UKS GONIEC Staniątki 23.04.1997 5.0 D 14 MMJ MP-PK
23 II+ Gudelajtis, Anna OP 1600 PUKS Rodło Opole 5.09.1997 4.5 D 14 MMJ OP-SL
24 II Szeglowska, Karolina PK 1478 KSz SDK-Lotnik Mielec 15.05.1996 5.0 D 14 MMJ MP-PK
25 I Białowąs, Inga PK 1665 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 22.05.1996 7.0 D 14 MMJ MP-PK
26 I Cyboran, Katarzyna PK 1655 LKSz GCKiP Czarna 18.09.1996 8.0 D14 TPSz
27 I MURAWKO, Katarzyna PL 1671 KSz Javena Hańcza Suwałki 24.01.1997 8.5 D 14 MPJ
28 I Jaśkiewicz, Kamila PL 1800 KSz. Javena Hańcza Suwałki 19.10.1997 5.5 D 14 MMJ LU-PL
29 II Rudnik, Anna PL 1600 MKSz-MDK Białystok 20.02.1997 6.0 D 14 MMJ LU-PL
30 II Gorbacz, Dominika PL 1526 MUKS Stoczek 45 Białystok 14.02.1996 7.5 D 14 MMJ LU-PL
31 II+ Kotłowska, Anna PO 1638 KKS Ormuzd Kartuzy 18.10.1996 6.5 D 14 MMJ KP-PO
32 II Wicikowska, Agata PO 1600 TKKF Rzemyk Gdynia 28.01.1997 4.0 D 14 MMJ KP-PO
33 II Sieradzka, Kornelia PO 1600 UKS ZAWISZA Kolbudy 19.03.1997 4.5 D 14 MMJ KP-PO
34 II Sybis, Iwona SK 1600 KMKSz Victoria Kielce 7.02.1997 8.0 D 14 MMJ LD-SK
35 IV Śliwka, Eliza SK 1250 KSz Hetman Ostrowiec Św. 27.07.1996 4.0 D 14 MMJ LD-SK
36 I Mazur, Anna SL 1448 KSz HetMaN Szopienice Katowice 24.08.1996 7.0 D 14 MMJ OP-SL
37 I+ Dziodzio, Angelika SL 1750 MKSz Rybnik 29.04.1996 6.5 D14 OOM
38 II Binkowska, Agata SL 1600 SSz Strzybniczanka Tarnowskie Góry 27.11.1997 5.5 D 14 MMJ OP-SL
39 II Szurek, Dagmara SL 1600 UKS Ognisko Rydułtowy 1.10.1996 4.5 D 14 MMJ OP-SL
40 I Cichocka, Urszula WM 1635 SSz Debiut GCK Giżycko 13.06.1996 8.5 D 14 MMJ MA-WM
41 I+ Wesolowska, Katarzyna WP 1740 KS Pocztowiec Poznań 13.04.1996 8.5 D 14 MMJ WP-ZP
42 II Jarmużek, Karolina WP 1486 KSz LECH-WSUS Poznań 4.06.1996 6.0 D 14 MMJ WP-ZP
43 II Chłopek, Katarzyna WP 1600 MKS Wicher Zbąszyń 17.07.1996 5.5 D 14 TOS
44 II+ MARUSZCZAK, Joanna ZP 1640 KSz Gryf Szczecin 4.03.1997 8.0 D 14 MPJ
45 II Ociepka, Dominika ZP 1600 KSz Gryf Szczecin 2.04.1997 6.0 D 14 MMJ WP-ZP
46 II+ Czaplewska, Klara ZP 1541 SzKS GENS Kołobrzeg 18.04.1997 7.0 D 14 MMJ WP-ZP










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1 I Malec, Robert DS 1810 ASSz Miedź Legnica 6.07.1994 4.5 C16 MMJ DS-LB
2 I Stankiewicz, Paweł DS 1825 KSz Polonia Wrocław 6.03.1995 5.0 C16 MMJ DS-LB
3 GM Świercz, Dariusz DS 2492 KSz Polonia Wrocław 31.05.1994
C16 MŚJ-3
4 k++ WIECZOREK, Oskar DS 2265 KSz Polonia Wrocław 13.06.1994 7.0 C16 MPJ16
5 I Mondrzycki, Bartłomiej DS 2049 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 5.06.1994 6.0 C16 MMJ DS-LB
6 II+ Grześków, Adrian DS 1715 UKS SP3 w Bogatyni 12.12.1995 5.0 C16 MMJ DS-LB
7 I Licznerski, Łukasz KP 1967 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 28.03.1995 7.5 C16 MMJ KP-PO
8 II Chomski, Maciej LB 1813 KSz Stilon Gorzów Wlkp 28.09.1994 9,5 C16 II liga-2
9 k Dragun, Kamil LB 2217 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 25.06.1995 8.0 C16 OOM
10 I KLEPACZKA, Tomasz LD 2055 KSz Piątka Skierniewice 22.03.1994 6.5 C16 MPJ16
11 I Chudzik, Tomasz LD 1852 ŁKS Szach-Centrum Łódź 7.02.1994 6.0 C16 MMJ LD-SK
12
Ochman, Sebastian LD 1716 UKS Dziewiątka Sieradz 3.01.1995 6.0 C16 MMJ LD-SK
13 II+ Bartoszek, Jakub LU 1738 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 21.04.1995 6.0 C16 MMJ LU-PL
14 II Sikora, Rafał LU 1664 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 8.08.1995 6.0 C16 MMJ LU-PL
15 I Malec, Sebastian MA 1924 MKS Polonia Warszawa 5.08.1995 6.5 C16 OOM
16 I Suliborski, Jakub MA 1816 MTSz Mińsk Mazowiecki 7.12.1995 8.0 C16 MMJ MA-WM
17 I Grochulski, Grzegorz MA 1959 UKS Czternastka Ursus Warszawa 8.04.1994 8.0 C16 MMJ MA-WM
18 II Prazmowski, Bartosz MA 1831 UKS Hetman DWP Warszawa 15.03.1995 7.0 C16 MMJ MA-WM
19 I Bednarczyk, Damian MP 1965 UKS GONIEC Staniątki 24.09.1994 7.0 C16 MMJ MP-PK
20 I Lewicki, Mirosław MP 1966 UKS SP 8 Chrzanów 12.02.1995 7.0 C16 OOM
21 I++ SADZIKOWSKI, Daniel MP 2195 UKS SP 8 Chrzanów 20.01.1994 7.0 C16 MPJ16
22 II Jachym, Adam OP 1740 OKSz Społem Opole 8.01.1995 6.0 C16 MMJ OP-SL
23 I Jaskółka, Tomasz PK 1807 LKS Brzozovia -MOSiR Brzozów 31.01.1995 6.5 C16 MMJ MP-PK
24 I Lewtak, Damian PK 1926 LKSz GCKiP Czarna 5.04.1995 6.5 C16 MMJ MP-PK
25 I+ Lis, Marek PK 2088 LKSz GCKiP Czarna 16.01.1994 6.5 C16 MMJ MP-PK
26 II Gałaszewski, Patryk PL 1779 KSz. Javena Hańcza Suwałki 13.05.1995 5.5 C16 MMJ LU-PL
27 I Grabowski, Adam PL 1834 KSz. Javena Hańcza Suwałki 5.07.1994 6.0 C16 TPSz
28 I+ Pietruszewski, Marcin PL 2050 KSz. Javena Hańcza Suwałki 16.06.1995 6.0 C16 TPSz
29 I+ Sowul, Bartosz PL 2058 KSz. Javena Hańcza Suwałki 22.06.1994 8.0 C16 TPSz
30 II Kiołbasa, Damian PL 1749 LKS Augustovia Augustów 21.03.1995 7.0 C16 MMJ LU-PL
31 I Kanarkiewicz, Michał PO 1909 SKF Korsarz Gdynia 25.01.1995 6.0 C16 MMJ KP-PO
32 II+ Grota, Mateusz PO 1812 UKS ZAWISZA Kolbudy 24.04.1995 6.0 C16 MMJ KP-PO
33 I Zieliński, Maciej PO 1909 UKS ZAWISZA Kolbudy 29.04.1995 6.5 C16 MMJ KP-PO
34 I Jędras, Piotr SK 1950 KMKSz Victoria Kielce 1.09.1994 6.0 C16 MMJ LD-SK
35 I Zareba, Grzegorz SK 1747 ULKS Łączna 24.04.1995 7.5 C16 MMJ LD-SK
36 II+ Latocha, Aleksander SL 1813 Diagonalia Imielin 9.04.1995 6.5 C16 OOM
37 I+ Polok, Kacper SL 1951 KS PORTO BALBO Bielsko Biała 25.02.1994 9.0 C16 TOS
38 I Kubica, Kamil SL 1825 KSz PORTO BALBO Bielsko-Biała 12.02.1994 6.0 C16 MMJ OP-SL
39 I WANDZIK, Wojciech SL 2051 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 17.05.1994 6.5 C16 MPJ16
40 k KRZYŻANOWSKI, Marcin SL 2248 MKSz Rybnik 11.01.1994 8.0 C16 MPJ16
41 II+ Paszewski, Mateusz SL 1731 UKS Hetman Częstochowa 15.03.1995 6.0 C16 MMJ OP-SL
42 I+ Ziębiński, Bartosz SL 2011 UKS Hetman Częstochowa 16.02.1994 6.0 C16 MMJ OP-SL
43 II+ Reza, Wojciech WM 1853 UKS Trzydziestka Olsztyn 23.04.1994 10.5 C16 MMJ MA-WM
44 I Adamek, Przemyslaw WP 2071 KS Pocztowiec Poznań 29.03.1994 7.0 C16 MMJ WP-ZP
45 I+ Musialkiewicz, Jan WP 2105 UMKS Na Pięterku Poznań 28.04.1995 8.0 C16 OOM
46 I Musiałkiewicz, Paweł WP 1893 UMKS Na Pięterku Poznań 28.04.1995 9.0 C16 TOS
47 I+ Adamowicz, Maciej ZP 1960 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 5.05.1995 6.0 C16 MMJ WP-ZP
48 II+ Małaczek, Mateusz ZP 1821 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 13.02.1995 8.5 C16 TOS
49 I++ Weichhold, Paweł ZP 2196 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 16.06.1994 6.5 C16 MMJ WP-ZP
50 I Jacek, Krystian ZP 2082 KSz Gryf Szczecin 4.11.1994 6.0 C16 MMJ WP-ZP










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1 I++ SABUK, Piotr DS 2107 ASSz Miedź Legnica 10.10.1992 8.0 C18 MPJ18
2 I++ Szumilas, Piotr DS 2109 ASSz Miedź Legnica 29.06.1992 6.0 C18 MMJ DS-LB
3 k BEBEL, Arkadiusz DS 2249 KSz Polonia Wrocław 18.10.1992 9.0 C18 MPJ18
4 II Somyk, Marcin DS 1877 MUKS MDK Fabryczna Wrocław 1.04.1993 4.0 C18 MMJ DS-LB
5 I++ Goluch, Piotr DS 2040 UKS EL-TUR Bogatynia 28.09.1992 8.0 C18 I liga1
6 I Gulik, Paweł DS 1932 UKS SP3 w Bogatyni 13.01.1992 4.5 C18 MMJ DS-LB
7 I+ Bokiej, Przemyslaw KP 2075 BKS Chemik Bydgoszcz 21.04.1993 7.0 C18 MMJ KP-PO
8 I Brzeziński, Mateusz KP 1930 UKS MDK Nr 1 - Hetman Bydgoszcz 16.05.1993 6.5 C18 MMJ KP-PO
9 k+ KLIM, Kamil LB 2256 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 27.06.1992 8.0 C18 MPJ18
10 I+ Siwiec, Arkadiusz LB 2078 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 2.12.1993 4.5 C18 MMJ DS-LB
11 FM KOŁOSOWSKI, Mateusz LD 2249 KSz Piątka Skierniewice 23.07.1992 7.0 C18 MPJ18
12
Bienias, Piotr LD 1000 LKS PARK Starzenice 23.05.1992 4.0 C18 MMJ LD-SK
13 I Kowalczyk, Rafał LD 2031 LKS PARK Starzenice 9.01.1993 5.0 C18 MMJ LD-SK
14 I Grudzien, Piotr LD 1974 ŁKS Szach-Centrum Łódź 13.05.1992 6.0 C18 MMJ LD-SK
15 k JANCZARSKI, Michał MA 2247 MKS Polonia Warszawa 14.10.1993 7.5 C18 MPJ16
16 I+ Solnicki, Michal MA 2021 MKS Polonia Warszawa 30.11.1993 5.5 C18 MMJ MA-WM
17 FM STRZEMIECKI, Zbigniew MA 2307 MKS Polonia Warszawa 19.01.1993 8.5 C18 MPJ16
18 I Kadziela, Konrad MA 1877 UKS MDK Radom 4.09.1993 4.5 C18 MMJ MA-WM
19 II+ Posuniak, Kacper MA 1792 UKS MDK Radom 2.04.1993 3.0 C18 MMJ MA-WM
20 I++ Święch, Przemysław MP 2120 UKS GONIEC Staniątki 26.01.1993 6.5 C18 MMJ MP-PK
21 k Klekowski, Maciej MP 2281 UKS Hetman Koronny Trzebinia 5.09.1992 7.0 C18 MMJ MP-PK
22 I++ Mucha, Roman MP 2186 UKS Hetman Koronny Trzebinia 2.10.1992 7.5 C18 MMJ MP-PK
23 I++ BARSKI, Radosław MP 2180 UKS SP 8 Chrzanów 12.02.1993 7.0 C18 MPJ16
24 I++ Kowalczyk, Paweł OP 2105 PUKS Rodło Opole 9.08.1992 5.0 C18 TOS
25 I Skomiał, Mateusz PK 2034 LKS Parnas Stara Wieś 25.03.1992 5.5 C18 MMJ MP-PK
26 I Łuka, Krzysztof PK 1909 SPDK Staroniwa Rzeszów 8.04.1993 3.5 C18 TOS
27 II Bućko, Adam PL 1656 LKS Augustovia Augustów 10.02.1993 2.0 C18 MMJ LU-PL
28 II Sobolewski, Dawid PL 1800 LKS Augustovia Augustów 11.05.1993 1.5 C18 MMJ LU-PL
29 I Urbanski, Piotr PL 1722 LKS Augustovia Augustów 15.06.1993 3.5 C18 MMJ LU-PL
30 II Kalejta, Arkadiusz PL 1622 UMKSz. Jaćwież Suwałki 20.04.1992 3.0 C18 MMJ LU-PL
31 I Zieliński, Wojciech PO 1970 UKS ZAWISZA Kolbudy 1.07.1993 6.5 C18 MMJ KP-PO
32 I Karski, Lukasz PO 1968 Zryw Słupsk 11.09.1992 6.0 C18 MMJ KP-PO
33 I+ Koziej, Maciej SK 1986 KMKSz Victoria Kielce 20.01.1993 6.5 C18 MMJ LD-SK
34 I+ Szusterowski, Radosław SL 2025 ChTS Chorzów 23.09.1993 7.0 C18 MMJ OP-SL
35 I+ Łęczycki, Paweł SL 1959 KS Carbo-Gliwice Gliwice 19.06.1993 6.5 C18 MMJ OP-SL
36 I Karcz, Bartłomiej SL 1921 KSz HetMaN Szopienice Katowice 19.11.1993 6.0 C18 MMJ OP-SL
37 k Obruśnik, Michał SL 2149 KSz Silesia Racibórz 18.06.1993 4.5 C18 TOS
38 I MATUSZCZYK, Przemysław SL 2035 MKSz Rybnik 10.06.1993 7.0 C18 MPJ16
39 I Tobolski, Jakub SL 2079 MKSz Rybnik 8.05.1992 7.0 C18 MMJ OP-SL
40 I Puczyłowski, Marcin WM 2019 UKS Trzydziestka Olsztyn 15.03.1992 7.0 C18 MMJ MA-WM
41 I Kowalczuk, Mikołaj WP 1829 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 3.04.1992 6.0 C18 MMJ WP-ZP
42 I Miszczak, Mateusz WP 1934 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 2.06.1992 6.5 C18 MMJ WP-ZP
43 II+ Ancuta, Adam WP 1848 UKS Iskra Piła 9.12.1993 6.0 C18 MMJ WP-ZP
44 k+ SIECIECHOWICZ, Marcin WP 2341 UMKS Na Pięterku Poznań 27.03.1992 6.5 C18 MPJ18
45 k Ścibior, Adam WP 2200 UMKS Na Pięterku Poznań 1.02.1992 8.5 C18 MMJ WP-ZP
46 FM KANAREK, Marcel ZP 2453 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 5.02.1993 9.5 C18 MPJ16










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1 I++ Zmarzły, Aleksandra DS 1972 ASSz Miedź Legnica 12.07.1994 4.5 D16 MMJ DS-LB
2 WFM Iwanow, Anna DS 2011 KSz Polonia Wrocław 7.04.1995 8.0 D16 OOM
3 II Wolska, Marta DS 1668 MUKS MDK Śródmieście Wrocław 26.07.1994 2.0 D16 MMJ DS-LB
4 I+ Starczewska, Dominika DS 1838 UKS EL-TUR SP 3 Bogatynia 25.10.1995 7.5 D16 I liga-6
5 II Raczyńska, Maja KP 1508 EMDEK Bydgoszcz 12.02.1994 2.5 D16 MMJ KP-PO
6 I Wodzyńska, Zofia KP 1567 KSz Torfarm-64 Toruń 18.10.1995 4.0 D16 MMJ KP-PO
7 II Nun, Joanna LB 1599 KSz Odrodzenie Kożuchów 10.04.1995 2.5 D16 MMJ DS-LB
8 II+ Zezulkin, Alina LB 1660 KSz Odrodzenie Kożuchów 12.06.1995 4.0 D16 MMJ DS-LB
9 I++ Wiśniowska, Klaudia LB 2016 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 8.05.1995 7.0 D16 OOM
10 I Sowa, Martyna LB 1707 ŻKSz Żary 14.09.1994 4.5 D16 TOS
11 II+ Lange, Aleksandra LD 1411 LKS Stomil Bełchatów 25.07.1994 3.5 D16 MMJ LD-SK
12 I Łukiewicz, Kaja LD 1744 LKS Stomil Bełchatów 7.05.1994 7.5 D16 MMJ LD-SK
13 III Dobroszek, Martyna LD 1400 UKS Jedynka Bełchatów 16.11.1994 1.0 D16 MMJ LD-SK
14 II Bednarczyk, Alicja LU 1488 LUKS Fajsławice 14.06.1995 1.5 D16 MMJ LU-PL
15 II Różaniecka, Katarzyna LU 1600 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 6.08.1995 2.5 D16 MMJ LU-PL
16 I+ Leks, Maria MA 1855 MKS Polonia Warszawa 21.10.1995 7.0 D16 OOM
17 I++ Strzelczyk, Anna MA 1819 MKS Polonia Warszawa 14.05.1995 6.5 D16 MMJ MA-WM
18 I Kowalewska, Agata MA 1638 UKS CZTERNASTKA WARSZAWA 10.11.1995 3.5 D16 MMJ MA-WM
19 I Gawor, Aleksandra MA 1584 UKS Hetman Michałowice 31.03.1994 4.5 D16 MMJ MA-WM
20 I KOZERA, Aleksandra MA 1770 UKS Hetman Michałowice 16.05.1994 6.5 D16 MPJ16
21 II Rogalska, Aleksandra MA 1600 UKS Hetman Michałowice 4.11.1994 3.0 D16 MMJ MA-WM
22 I JABŁOŃSKA, Sabina MP 1773 MKS KSOS Kraków 4.11.1994 7.0 D16 MPJ16
23 WFM Lach, Aleksandra MP 2068 UKS Czarny Koń Olkusz 2.01.1995 8.0 D16 OOM
24 I Mucha, Magdalena MP 1803 UKS Hetman Koronny Trzebinia 11.01.1995 6.0 D16 TPSz
25 II+ Zelenka, Katarzyna MP 1559 UKS Hetman Koronny Trzebinia 30.01.1994 5.0 D16 MMJ MP-PK
26 I BYRKA, Joanna MP 1672 UKS SP 8 Chrzanów 26.02.1994 7.0 D16 MPJ16
27 k CHRZĄSZCZ, Malvina MP 2042 UKS SP 8 Chrzanów 9.02.1994 6.5 D16 MPJ16
28 II Władyka, Angelika PK 1671 KKSz Urania Krosno 4.08.1994 4.0 D16 MMJ MP-PK
29 I Dobrzańska, Joanna PK 1649 LKS Sanovia Lesko 17.02.1994 1.0 D16 TPSz
30 III Choina, Martyna PK 1400 MZKS Unia Nowa Sarzyna 31.08.1995 0.0 D16 MMJ MP-PK
31 I+ Dubrawska, Greta PL 1704 MUKS Stoczek 45 Białystok 14.06.1994 5.0 D16 MMJ LU-PL
32 II Czerwińska, Luiza PO 1455 UKS Gedanensis Gdańsk 17.01.1995 2.5 D16 MMJ KP-PO
33 II Socha, Roksana PO 1483 UKS Mat Kartuzy 10.06.1994 3.0 D16 MMJ KP-PO
34 I Jaszewska, Oliwia SK 1664 KS FART Kielce 3.07.1995 6.0 D16 MMJ LD-SK
35 II Kaczor, Katarzyna SK 1669 KS Fart Kielce 11.01.1995 10 D16 II liga-6
36 I Tomaszewska, Luiza SL 1815 JKSz MCKiS Jaworzno 4.07.1995 8.0 D16 OOM
37 I Olchówko, Marika SL 1635 KS CARBO Gliwice 20.11.1994 4.5 D16 MMJ OP-SL
38 I Graczyk, Natalia SL 1633 KSz HetMaN Szopienice Katowice 3.12.1994 4.5 D16 MMJ OP-SL
39 II+ Wieczorek, Aleksandra SL 1679 KSz Silesia Racibórz 21.10.1994 6.5 D16 MMJ OP-SL
40 II Pańczuk, Joanna SL 1528 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 23.04.1994 6.0 D16 MMJ OP-SL
41 II+ Wiatr, Maria SL 1503 PSSz Pszczyna 10.03.1994 4.5 D16 TOS
42 I++ KOWALSKA, Sara WP 1828 KS Pocztowiec TP SA Poznań 20.01.1994 8.5 D16 MPJ16
43 I Gadzinowska, Anna WP 1665 KTS-W Kalisz 17.03.1994 7.0 D16 MMJ WP-ZP
44 I Jaśnikowska, Małgorzata WP 1638 OTSz Ostrów Wielkopolski 31.10.1994 6.0 D16 TOS
45 I Warchoł, Maria WP 1806 UMKS Na Pięterku Poznań 21.03.1994 8.0 D16 MMJ WP-ZP
46 I+ Stodolnik, Alicja ZP 1812 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 22.04.1994 8.5 D16 MMJ WP-ZP
47 I Jacek, Roksana ZP 1657 KSz Gryf Szczecin 18.11.1995 7.5 D16 MMJ WP-ZP










M-ce Tyt. Nazwisko Imię Woj.. Rank. Klub Data ur. Pkt. Grupa Skąd
1 II Dranka, Jowita DS 1600 LKS Goniec Żarów 15.11.1992 3.0 D18 TOS
2 I Skiba, Marta DS 1713 UKS SP3 w Bogatyni 17.03.1993 1.5 D18 MMJ DS-LB
3 II Wojna, Natalia DS 1507 UKS SP3 w Bogatyni 11.02.1992 1.5 D18 MMJ DS-LB
4 I++ Barburzyńska, Magdalena DS 1928 WKSz DACH BUD Hetman Wrocław 17.07.1993 3.0 D18 MMJ DS-LB
5 I Siergiej, Izabela KP 1756 LKS Promień Kowalewo Pom. 15.02.1992 4.5 D18 MMJ KP-PO
6 I Tarczykowska, Monika KP 1689 UKS OPP Toruń 28.04.1993 2.5 D18 MMJ KP-PO
7 I Rosiak, Agata LB 1843 KSz Stilon Gorzów Wlkp. 22.04.1992 3.0 D18 MMJ DS-LB
8 I+ KOWARA, Magdalena LD 1833 KSz Piątka Skierniewice 5.12.1992 6.0 D18 MPJ18
9 II Lampkowska, Patrycja LD 1525 ŁKS Szach-Centrum Łódź 17.05.1992 4.5 D18 MMJ LD-SK
10 I Dąbrowska, Kamila LD 1745 UKS GOK Galewice Galewice 28.02.1992 4.0 D18 MMJ LD-SK
11 I Wolniaczyk, Daria LD 1608 UKS Piątka Wieluń 10.08.1993 1.0 D18 MMJ LD-SK
12 I Major, Katarzyna LU 1723 MDK 64 Biała Podlaska 22.12.1993 3.0 D18 MMJ LU-PL
13 II Góra, Joanna LU 1570 UKS Awans Żyrzyn 27.06.1992 2.0 D18 MMJ LU-PL
14 I Żądło, Anna LU 1835 UKS GIM Dwójka Tomaszów Lubelski 24.01.1993 4.0 D18 MMJ LU-PL
15 I++ Głuszko, Monika MA 1979 MKS Polonia Warszawa 18.01.1993 5.5 D18 MMJ MA-WM
16 II Stężycka, Paulina MA 1528 PKS Agape Białołęka Warszawa 16.03.1993 2.5 D18 MMJ MA-WM
17 I++ Sikorska, Dorota MA 1884 PTSz Płock 20.03.1992 7.5 D18 I Liga5
18 I Mąkosa, Angelika MA 1745 PUKS Makowiec Skaryszew 11.05.1992 2.5 D18 MMJ MA-WM
19 I+ Chmielewska, Joanna MA 1734 UKS Czternastka Warszawa 4.02.1993 4.0 D18 TOS
20 II Palka, Dominika MA 1597 UKS Czternastka Warszawa 6.07.1993 1.5 D18 MMJ MA-WM
21 I Krajewska, Aleksandra MP 1746 UKS Czarny Koń Olkusz 25.02.1993 4.5 D18 MMJ MP-PK
22 II+ Szybka, Joanna OP 1655 LZS SSz PAT Ligota Dolna 30.09.1993 4.5 D18 MMJ OP-SL
23 I Prandzioch, Dorota OP 1776 PUKS Rodło Opole 3.12.1992 3.5 D18 MMJ OP-SL
24 II Drygaś, Aleksandra PK 1537 MKS Orzeł Rudnik nad Sanem 30.04.1992 4.0 D18 MMJ MP-PK
25 I Stępień, Katarzyna PK 1625 MZKS Unia Nowa Sarzyna 14.11.1992 3.5 D18 MMJ MP-PK
26 II Stopyra, Klaudia PK 1422 MZKS Unia Nowa Sarzyna 28.07.1992 3.0 D18 MMJ MP-PK
27 I++ OSTROWSKA, Dominika PL 1884 KSz. Javena Hańcza Suwałki 22.03.1993 9.0 D18 MPJ16
28 WFM WARAKOMSKA, Anna PL 2169 KSz. Javena Hańcza Suwałki 3.09.1992 10.0 D18 MPJ18
29 I Sieliwonik, Katarzyna PL 1640 MUKS Stoczek 45 Białystok 5.03.1993 3.0 D18 MMJ LU-PL
30 I+ Dzionk, Agata PO 1859 KKS Ormuzd Kartuzy 26.03.1992 6.0 D18 MMJ KP-PO
31 I Sokołowska, Aneta PO 1694 MTS Kwidzyn 10.08.1993 6.0 D18 MMJ KP-PO
32 k Skrzypczak, Anna SK 1977 KSz Hetman Ostrowiec Św. 17.12.1992 8.5 D18 MMJ LD-SK
33 I++ ŁABĘDŹ, Patrycja SL 1992 JKSz MCKiS Jaworzno 21.03.1992 9.0 D18 MPJ18
34 I SZCZUREK, Natalia SL 1723 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 7.10.1992 6.0 D18 MPJ18
35 I KRUPA, Anna SL 1816 MKSz Rybnik 10.03.1993 7.0 D18 MPJ16
36 II Dąbek, Karolina SL 1452 UKS Hetman Częstochowa 16.07.1992 3.0 D18 MMJ OP-SL
37 I PACAK, Patrycja SL 1760 UKS Hetman Częstochowa 21.08.1993 8.0 D18 MPJ16
38 II Janik, Lidia SL 1549 UKS SP1 Jedynka Tychy 24.03.1992 5.0 D18 MMJ OP-SL
39 I Pietrzak, Martyna WP 1804 MKS Wicher Zbąszyń 24.08.1993 7.0 D18 MMJ WP-ZP
40 II+ Murawa, Monika WP 1575 RUKS Korona-Rawbud Rawicz 12.03.1992 4.5 D18 MMJ WP-ZP
41 I Busko, Monika WP 1505 Uks Szach Wolsztyn 1.02.1993 5.0 D18 MMJ WP-ZP
42 I Piechota, Izabela WP 1790 Uks Szach Wolsztyn 13.05.1993 9.0 D18 MMJ WP-ZP
43 k+ ADAMOWICZ, Katarzyna ZP 2077 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 7.01.1993 8.5 D18 MPJ16
44 WFM KULON, Klaudia ZP 2251 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 13.03.1992 8.0 D18 MPJ18
45 WFM ZAKOŚCIELNA, Kinga ZP 2123 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska Koszalin 10.06.1993 8.0 D18 MPJ16

(C) Dolnośląski Związek Szachowy     ul. Borowska 1-3 50-529 Wrocław